2733
2739

همشم مقصرمادرم اراون زناهست که میگه دخترننگ

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
منم مث توهم بگم که تنهانیستی

شرایطتت چطوره بخدا خسته شدم نه اسایش نه ارامش فقط گفتن شوهرکن نه به پیشرفتم کمک کردن نه به ارامش نه به خوب زندگی کردنم مادرم حتی به من ی اتاق نداد چون معتقد دخترباید شوهرکن وبره فقط 

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرایطتت چطوره بخدا خسته شدم نه اسایش نه ارامش فقط گفتن شوهرکن نه به پیشرفتم کمک کردن نه به ارامش نه ...

من که دیگه ازبس جیگرم خون شدتواین خونه هرکیم میومدخواستگاری میکردپسش میزدم تااینکه دیگه تصمیم گرفتم ازدواج کنم خلاص شم 

2731
من که دیگه ازبس جیگرم خون شدتواین خونه هرکیم میومدخواستگاری میکردپسش میزدم تااینکه دیگه تصمیم گرفتم ...

الان ازدواج کردی بخدا منم همینطورم

من که دیگه ازبس جیگرم خون شدتواین خونه هرکیم میومدخواستگاری میکردپسش میزدم تااینکه دیگه تصمیم گرفتم ...

واسه ازدواجم الان دیگه مثل قدیم نیست میخاد باطرف اشنابشی باهاش بری بیای که متاسفانه بخاطر سخت گیری خانوادم من نمیتونم دیگه خسته شدم

2738
نامزدم فعلا

چطوری اشناشدین باهم