2737
2734
از کجا معلوم زندگیتون بعد دعا نویس به ارامش رسید من به شخصه معتقدم قدرت خدا بالاتر از همه قدرتهاست ب ...

منم یسال و خورده ای این کلمات و گفتم وامیدم به خدا بود ولی شاید باورتون نشه یا بگین که چقدر خرافاتی هستم ولی خود خدا شاهده که هیچ کدوم اینا نیست ولی هرکسی جای منم باشه دگ واقعا به طلسم شدن اعتقاد پیدا میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یسال و خورده ای این کلمات و گفتم وامیدم به خدا بود ولی شاید باورتون نشه یا بگین که چقدر خرافاتی ...

من اعتقاد دارم به طلسم شدن برای همین میگم حرز امام جواد بگیر  ولی میدونم که هر کسی نمیتونه طلسم کنه آدمو و حرف من اینه که به دعا نویسا برای حل مشکلات اعتقاد ندارم

درخواست دوستی ندید متاسفانه رد میشه  
من اعتقاد دارم به طلسم شدن برای همین میگم حرز امام جواد بگیر  ولی میدونم که هر کسی نمیتونه طلسم ...

دآرم همیشه ام همراهمون هست ولی تاثیری نداشته واسه مشکلات ما یا کمتر نشدن بلکه بزرگتر و بدترم شدن.

منم قبول دارم هر دعانویسی نمیتونه کاری انجام بده.

2728
دآرم همیشه ام همراهمون هست ولی تاثیری نداشته واسه مشکلات ما یا کمتر نشدن بلکه بزرگتر و بدترم شدن. م ...

وقت اذانه براتون دعا میکنم که مشکلتون حل بشه عزیزم

درخواست دوستی ندید متاسفانه رد میشه  
2738