2733
2739
عنوان

خانما من از لحاظ میل جنسی به صفر رسیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 61 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

افسردگی و بچه‌ ی کوچیک خودش دو مورد خیلی بزرگه 

تنها راه حلش اینه که همسرت کمکت کنه 

زیاد تو خونه نمونی 

زیادم از خودت کار نکشی

چه دارویی باید تجویز کرد برای ملتی كه گدايی را قناعت می‌نامند و زندگی در نکبت را صبر می‌دانند و با تبسمی بر لب اين حماقت را به گردن حكمت خدا می‌اندازند. گاندی

من هم اصلا برام عذاب .البته اینکه شوهرم از خودش زندگی بیزارم کرده بی ربط تیست

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚

منم همینجورم با یه روانپزشک مشورت کردم قرص مکمل اینا بهم داد

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2740
منم همینطور  ولی من مجردم  ترشیده ام البته

توروخدا دیگه از این واژه استفاده نکن 

چرا عزت نفستو میاری پایین 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔

کسی رو داری بچه رو بده نگهداره وقتت ازاد بشه

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 

خب اولا برو دکتر برات دارو بنویسه از اینجا که نمیشه قرص تجویز کرد،بعدم حتی اگه خودت نمیخوای به شوهرت اجازه بده رابطه داشته باشین بلاخره زندگی زناشویی که نمیشه بدون رابطه .اکه بذات گرمی زندگیت مهمه برو دنبال درمان باش.

من هم اصلا برام عذاب .البته اینکه شوهرم از خودش زندگی بیزارم کرده بی ربط تیست

خیلی رفتار مرد موثره. من میگم سردمزاجی ما خانما درصد بالاییش روانیه. رفتار مردهاست که سردمون میکنه

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2706