2737
2734
عنوان

ممکنه کسی جایگاه خودش رو توی جهنم ببینه؟ 🖤🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 2423 بازدید | 107 پست
با روحانی اگاه صحبت کنید کنید به نظرم . اینحا نظرات متفاوته

با یه نفر حرف زدم میگه تو آدم پاکی هستی اینارو نشونت میدن میگم من دارم عذاب میبینم بعد تو میگی پاکی؟ اصلا نمیشه با کسی حرف زد درک نمیکنن 

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️
مامانم همیشه میگ خوابای بعد از اذون جدی نگیر خواب شیطانیه قبل خواب ایت الکرسی و چهارقل بخون یه چهارق ...

بعد از نماز دعا هم میخونم اما...... بازم میبینمش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیکارش کردی بگو تاجایی که بتونم کمکت میکنم  خواب بعد از نماز صبح و بین الطلوعین مکروه و رزق ور ...

ما به هم نرسیدیم و اون منو مقصر میدونه 

با یه نفر حرف زدم میگه تو آدم پاکی هستی اینارو نشونت میدن میگم من دارم عذاب میبینم بعد تو میگی پاکی؟ ...

منم عشقم نبخشیدم و اونم میگه همش خواب جهنم مبینم ب پات میفتم منو ببخش گفتم حلال نمیکنم نمیبخشم هیچوقت 

مگه میگذره آدم از اونیکه زندگیشه   
2728
هدیه چکار میکنه منم تقریبا همچین ماجرایی دارم ده تا کربلا هم به نیت من بره باز دل شکسته ام خوب نم ...

بخدا من خودمم دارم عذاب میبینم چرا کسی دردهای منو نمیبینه من خیلی بیشتر آسیب دیدم اینارو به خودش هم گفتم 

2740
منم عشقم نبخشیدم و اونم میگه همش خواب جهنم مبینم ب پات میفتم منو ببخش گفتم حلال نمیکنم نمیبخشم هیچوق ...

منم نمیتونم ببخشم کسی که مارو جدا کرد 

یه پسر رو ازم نگرفت بچمو گرفت اون همه دلخوشی من بود 

عذاب وجدان داری ،اگر حق کسی رو خوردی براش جبران کن،تلنگر بوده ،خدا جایگاه تو بهت نشون داده دیگه خودت ...

آره خودمم میدونم جایگاه خوبی ندارم اصلا دیگه انگیزه هیچی ندارم حتی نماز میخونم بهم آرامش نمیده 

منم نمیتونم ببخشم کسی که مارو جدا کرد  یه پسر رو ازم نگرفت بچمو گرفت اون همه دلخوشی من بود&nbs ...

خب منم نبخشیدم میگه خواب جهنم سوختن میبینم میگه چیکار کنم ببخشیم میگم راهی نداره دیگه روحم مرده ۹ ساله

مگه میگذره آدم از اونیکه زندگیشه   
بخدا من خودمم دارم عذاب میبینم چرا کسی دردهای منو نمیبینه من خیلی بیشتر آسیب دیدم اینارو به خودش هم ...

کاش همین رو بهش میگفتی

کاش میگفتی بیا راه حلی بجز فرار پیدا کنیم

رحمت و مغفرت خداوند بر همهٔ مدافعین ایران عزیز🇮🇷♥️
شاید مشکل روانشناسیه  شاید ترومای حل نشده تو ذهنت داری اگ شرایطشو داری یه جلسه مشاوره برو

خواب جهنم میبینم روانشناس چرا؟ 

2706