2737
2734
عنوان

ممکنه کسی جایگاه خودش رو توی جهنم ببینه؟ 🖤🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 2423 بازدید | 107 پست
اون حتی حاضر نیس باهام حرف بزنه میگه زندگیم رو آتیش زدی 

تا میتونی تلاش کن به زور نمیتونی حلالیت بگیری ولی بگو چجوری میتونی براش جبران کنی

اگه دوست داشتی بهمون بگو چیکار کردی باهاش

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا شاید تلنگر باشه

حاج اقا امینی خواه اگر اشتباه نکنم میگفت هیچ خوابی بی دلیل نیست

عزیزم با هدیه کردن اعمال که حال اون توی این دنیا خوب نمیشه💔

رحمت و مغفرت خداوند بر همهٔ مدافعین ایران عزیز🇮🇷♥️
2738
تا میتونی تلاش کن به زور نمیتونی حلالیت بگیری ولی بگو چجوری میتونی براش جبران کنی اگه دوست داشتی به ...

هیچ راه جبرانی نیس یه جورایی آبروش رفته 🖤

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️

شاید چون طول رو خیلی به اون شخص فک می کنی... یا خودت رو در برابرش گنهکار می دونی این خواب رو می بینی

بلاخره خواب و رویا یه جوری از افکار آدمم نشات میتونه بگیره...

من نشخوار فکری دارم نسبت به مادرشوهرم اوایل زندگی خیلی اذیتم کرده الان کاری به کارم نداره ولی من نسبت بهش کینه و نفرت دارم هر شب تا صبح تو خواب باهاش درگسرم ... میدونم علتش اینه تو بیداری مدام تو فکرشم و دارم مواخذه اش می کنم....

مگه چکارش کردی اگه دوست داری بگو

عشقم بود تمام خانواده، فامیل، دوستاش می‌دونستن ما باهم هستیم شهرهای مختلف رو میرفت 2 شیفت کار می‌کرد که من رفاه داشته باشم و...... نشد به هم برسیم الان میگه من آبروم رفته همه جا، افسردگی گرفته، سرکارش رو نمیره، مامانش بستری شده با دیدن حال این و...... خیلی بلاها سرش اومده خیلی 

یچیزم بگم وقتی ب یچیزخیلی فک کنی ممکنه خواب ببینی،مثلا هی عذاب وجدان داشته باشی بگی وای طرف منونبخشه ...

حتی بهش فکر هم نمیکنم تو خوابمه و گریه میکنه 

عشقم بود  زندگیش رو پای من آتیش زد ولی بخدا منم خیلی تلاش کردم نشد نشد نشد.....

معذرت میخوام ولی من قانع نمیشم همه تلاشت رو کردی💔💔💔

رحمت و مغفرت خداوند بر همهٔ مدافعین ایران عزیز🇮🇷♥️
2706