2733
2734
عنوان

ناراحت بچم هستم

435 بازدید | 44 پست

خونه جاریم هستیم دوس نداشتم شب بمونیم شوهرم گفت میمونیم صبح زود میریم منم برا دخترم پوشک نیاورده بودم شش سال و نیمشه یه شبایی تا صبح میخوابه پوشک میکنم پوشکش خشکه اما یه شبای دیگه پوشکش خیسه امشبم استرس داشتم الان بردمش دسشویی از جاریم یه پوشک گرفتم گفتم محض اطمینان اما نمیدونم چرا عذاب وجدان دارم احساس میکنم دخترم خورد شده برادرشوهرم با تعجب گفت پوشک میشه؟

از خودم بدم میاد الان میگم کاش تا صبح میزاشتمش رو پای خودم ولی نمیگفتم شب ادراری داره چیکار کنم به نظرتون چی بهشون بگم که بعدا دخترم مسخره یا سرزنش نکنن؟

بجه خودش کوچیکه و شب تو خواب بیدار میشه میره دسشویی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه جالب و چقدر راحت من بچه همسرم تا هفت سالگی شبا مدفوع هم میکرد عمدا که اذیتم کنه جرات نداشتم بگم پوشکش کنم ولی بچه خودم از سه سالگی خودش میره دستشویی ی بارم جاشو خیس نکرده 

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد
2740

خب واقعا نبابد شب ادراری داشته باشه اگه علت رو پیگیری ک هیچ اگه نه حتما پیگیر باش....الانم ک دیگه گفتی ولش کن

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 

بگو چیزی در مورد پوسک و شب ادراری و اینا جلوی بچه نگین چون ناراحت میشه ،، بگو من خودم وسولس دارم وقتی جایی میرم میترسم بچه شب ادرار کنه و خونه ی مردم کثیف بشه وگرنه بچم ادرار نمیکنه ،،، ناراحت نشو چیز خاصی نیست بعضی بچه ها همینجورین دوتا پسرای جاریم شب ادراری داشتن،،، من خودم تا ۱۱ سالگی شب ادراری داشتم

خب چرا میگفتی شب ادراری داره 

باید میگفتی بچه ست دیگه اومد و شب جاشو خیس کرد فقط چون خیلی حساسم نمیخوام خونه کسی نجس شه اگه اینکارو نکنم از استرس خوابم نمیبره

پیش به سوی موفقیت و روزهای خوبی که در انتظارمونه 😍😍🥰🥰 خدایا شکرت برای همه چیز 🙏🙏🙏

ایراد نداره شب اداری تو این سن عجیب نیست،اتفاقا خودت اگه خیلی عادی رفتار کنی بقیم به خودشون اجازه دخالت نمیدن.زیادم توضیح نده بگو چون مهمونیم نخاستم ریسک کنم وگرنه ماهی یه بار جای غریبه بخوابه ممکنه خودش و خیس کنه بی اهمیتش کن ،خوبم میشه چیزی نیست.

بچه بچه س

دایی من که الان شصت سالشه تا هشت سالگی شب سر زاینده رود رو میذاشته توی رختخواب به گفته مادر بزرگم

دیگه اینقدر سختش نکن

خب دختر ماه توام توانایی هایی داره که از بچه اون که هیچ از جد و آبادشونم ساخته نیست

به بچه ها سخت نگییییر

الهی خدا منو بکشه

2706