2733
2734
عنوان

کرم ضد آفتاب بدون رنگ

151 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها خوبین ؟بچه ها من شنیدم کرم آفتاب رنگ دار خیلی برا پوست بده و لک میاره 

حالا می‌خوام به کرم ضد آفتاب بدون رنگ بگیرم 

یه کرم ضد آفتاب بدون رنگ خوب بگین که قیمتشم مناسب باشه ممنون 

هزار مرتبه خواندم دعا میان قنوت خدا کند که نباشد کسی دچار کسی ♥️♥️♥️🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فک نکنم ماهیت کرم رنگی باعث لک بشه . فک کنم چون بخاطر رنگی بودنش به اندازه ی کافی کرم نمی‌زنیم آفتاب باعث لک میشه

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚
2731

سلام من از متخصص پوست شنیدم که اتفاقا ضد آفتاب رنگی پوشش بهتری داره  
ضد آفتاب ساین اسکین و اسکین وان هم متخصص پوست پیشنهاد کرد
ساین اسکین استفاده کردم راضی بودم

2738
سلام من از متخصص پوست شنیدم که اتفاقا ضد آفتاب رنگی پوشش بهتری داره   ضد آفتاب ساین اسکین و اسک ...

چند؟

هزار مرتبه خواندم دعا میان قنوت خدا کند که نباشد کسی دچار کسی ♥️♥️♥️🥀
دقیقا همینطوره...من همیشه بیرنگ میزنم اول.بعد رنگی

من نمیدونستم بعد بنظرم منطقی اومد .الان کرم بی رنگ خریدم که اول بزنم بعد میشه روش ضد آفتاب رنگی یا کرم پودر زد

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚

هالا جدیدن میگن کلن ضد افتاب نزنید ضرر داره

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
2706