2737
2739
عنوان

امروز تو سرکار🚶🏻‍♀️

180 بازدید | 15 پست

بچه ها من تو یه مطب روانشناسی منشی ام خیلی وقت نیس ک شروع کردم و بیشتر چون مربوط به رشته اونجام و اینکه بیکار نباشم چون حقوقشم اونقدری نیست،بعد اونجا امروز کارگاه روانشناسی گذاشته رایگان حالا بچه های دانشگاه ماام می‌خوام بیان(من نگفتم بهشون)

و منم باید باشم و پذیرایی کنم ازشون و اینکه من نمی‌خواستم زیاد کسی بفهمه و روم نمیشه اونجا چایی و اینا بریزم🥲😐🚶🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
نمی‌دونم چون اولین تجربمه یکم سختمه

یه مانتو شیک بپوش به خودت برس با  اعتماد به نفس کارت و انجام بده انگار خیلیم راضی هستی.خجالتم نداره مگه خودشون تونستن چیکار کنن تو خجالت بکشی،از بیکاری میان کارگاه دیگه

یه مانتو شیک بپوش به خودت برس با  اعتماد به نفس کارت و انجام بده انگار خیلیم راضی هستی.خجالتم ن ...

به خودم ک میرسم ولی بابت پذیرایی کردن یکم معذبم اگه پذیرایی نبود باز بهتر بود به هر حال مرسی بابت راهنماییتون

به خودم ک میرسم ولی بابت پذیرایی کردن یکم معذبم اگه پذیرایی نبود باز بهتر بود به هر حال مرسی بابت را ...

خب ببین نمیشه یه جوری پذیرایی و رو میز بچینی هر کی خودش برداره،یا پک کن بذار رو میز،نخواد تعارف کنی.

2706