2733
2734

راستش دلم خیلی برای خواهرشوهر های اون خانم سوخت 

فکر کن از طرفی پدر و مادرت نباشن پیش برادرت زندگی کنی از طرفی برادرت خونه پدرت رو که داده رفته حقوق پدرتم بگیره بعد زنداداشت باز سرت منت بزاره یتیم بودن رو بزنه تو سرت 

واقعا متاسفم با خوندن تایپیک فهمیدم قصه نامادری سیندرلا دروغ نیست 

چقدرسخته براشون 

امیدوارم خواهرشوهر بزرگش که ۱۸ سالشه قانونی اقدام کنه حقوق پدرشون رو بگیره به علام حق ارث خونه رو 

نگید حق با اون خانم بوده اون خانم از اول شرایط همسرش رو دیده نباید سختی های خونه پدرشو سر این دوتا طفل معصوم دربیاره که به پدر و مادشون لعنت بفرسته و بگه 

در هر شرایط امیدوارم خدا به اون دوتا دختر و امسال اونا خیلی رحم کنه و مهربون نگاهشون کنه شرایط سختی دارند

اون خانوم دقیقا نقش زن بابای منو داره 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم خیلی دلم سوخت سنی هم ندارن خیلی بچن والا همه سهم ارثشونو بالا کشیدن زبونم دارن من بودم اصلا یه ...

حقوق شون ۸ تومن و احتمالا به بالاست استفاده می کنند و بعد پول یک و نیم مدرسه رو می زنه تو سرشون خیلی زوره اگه خرجشون رو می داد که واویلا بود 😂

قضاوت بیجا نکنیم لطفا 

اون خانوم توی تاپیکای قبلیش گفته بود ک باااینکه بارداره خواهر شوهر بزرگش توی کارای خونه کمک نمیکنه . ب دلیل اوضاع اقتصادی بدی که دچارش شدن حاضر نیست از بعضی کلاس بزنه و همون خانوم نوشته بود ک عید اول واس اونا لباس میخره بعد دخترخودش. همین امثال شماها و من دو روز حاضر ب مهمون داری از قوم شوهر نیستیم چ برسه یک عمر زندگی باهاشون . 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
2740

زن داداش و دوتا خواهرشوهر هرسه قربانی شرایطن اون خانم اگه خانواده خوب و حامی داشت وارد همچین ازدواج مسخره غیرممکنی  نمیشد اون دوتا دختر هم اگه اقدام کنن برای استقلال با این حقوق هفت تومنی کجا زندگی کنن و چطور زندگی رو بگذرونن؟ راهشون اینه که به هم دیگه رحم کنن و این چرخه معیوب رو بشکنن اما این کار کار هرکسی نیست و تو سنی هم که این سه نفر دارن واقعا ممکن نیست پول زیاد و بزرگتر دلسوز حلال مشکلشونه که هردوش نیست

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

هر‌کسی‌از‌دید‌‌ و زاویه‌ی خودش‌نگاه‌میکنه

برا هر دوطرف‌سخته، نمیشه‌بگیم‌یه‌طرف‌‌‌مقصره

به خدا آدم‌تا دو روز مهمون‌تو‌خونس کلافه‌میشه نیاز‌به

آرامش داره

حالا‌این‌عروس از روز اول آرامش‌نداشته

دربارش قضاوت‌نکنید، هر‌چقدر‌هم‌خوبی‌کنه‌باز کم‌میاره

راه‌نجات‌اینه که طبقه‌ی جدا بشینن

هر دو طرف‌به‌آرامش‌نسبی‌میرسن

قضاوت بیجا نکنیم لطفا   اون خانوم توی تاپیکای قبلیش گفته بود ک باااینکه بارداره خواهر شوه ...

خب از اول وضعیت همسرش رو می دونسته خودش قبول کرده می تونست قبول نکنه به هر حال 

وقتی قبول کرده می دونسته که این شرایط هست از طرفی ببخشید قرار نبوده براشون لباس بخره اونم با حقوق خودشون مگه 

اون خانم اونطور که گفته سر خورد خوارک خواهر شوهر ها باهاشون دعوا داره 

بعدشم هرچقدر بعد یعنی چی گفته لعنت به پدر و مادرتون یا زده تو سرشون اینکه شما یتیم هستید 

شما به اون بیچاره ها فکرر کن یک درصد راحتی ندارند نمی تونند در یخچال رو باز کنند چیزی بخورند 

خب اگه مطلع باشی خونه همسر همین خانم دو طبقه بوده که دادند رفته می تونستند یه طبقه بدند این طفلکا با حقوقشون زندکی کنند 

نفری ۴ تومن براشون میمونه اصلا نمیشه زندگی کرد با ۴ تومن

مگه خرج دوتا دختر نوجوون چقدره اگه یه طبقه کوچیک بدن بهشون با مدریت بهترین زندگی رو می کنند حقوق یع معلم یکم بیشتر یا همین اندازه است 

زن داداش و دوتا خواهرشوهر هرسه قربانی شرایطن اون خانم اگه خانواده خوب و حامی داشت وارد همچین ازدواج ...

درست اما به هر حال خانم بزرگتره و شرایط رو قبلا قبول کرده 

اونطور که گفته بودند خونه داشتند دو طبقه که همسرشون داده به آب کاش از اول جاشون رو جدا می کرد یا حداقل اون دوتا طفل مصوم برن پیش پدر بزرگ یا مامانبزرگشون فکر کن یه لحظه سر یه کنترل دعوا راه می ندازه کلی حرف می زنه 

هر‌کسی‌از‌دید‌‌ و زاویه‌ی خودش‌نگاه‌میکنه برا هر دوطرف‌سخته، نمیشه‌بگیم‌یه‌طرف‌‌‌مقصره به خد ...

موافقم ولی این خانم از دیدگاه خودش می گفت من این طور برداشت کردم در صورتی که باید به خودش حق می دادم

2706