2733
2739

ما با یکی دعوا داریم خداوکیلی اونا مقصر بودن ما رو خیلی اذیت کردن بعد دیشب خواستم از طریق تلگرام بهش پیام بدم فقط آیدی تلگرامش داشتم (یعنی یکی بهم داده بود) 

هرچی از دهنم درآمده بود هرچی از رو عصبانیت تو ذهنم اومده بود همه نوع تهمت و اینایی نوشتم بعد که خواستم ارسال کنم ارسال نشد 

بعد یهو تلگرامم از دسترس خارج شد بخدا قسم 

اکانتم ریپورت شد بدون هیچ دلیل خاصی 

نتونستم پیام ارسال کنم تا الانم اینجور نشده 

امروز صبح در کمال تعجب تلگرامم صحیح و سالم کار کرد

خلاصه دیشب نتونستم ارسال کنم 

بعد فهمیدم طرف امروز رفته از ما شکایت کرده 

ولی چون مدرکی نداره و خودش مقصره 

صدرصد محکومه و ازشم شکایت می‌کنیم 

خودشم می‌دونه بعد شکایت یهو به غلط کردن افتاده 

چون میدونه ما ازش شکایت می‌کنیم 

ولی اگر پیام دیشب من ارسال میشد الان اون با متن های اون پیام که با عصبانیت نوشته بودم می‌تونست واقعی ازم شکایت کنه چیزی تو دست داشت 

احساس می‌کنم کار خدا بود نذاشت من دیشب ارسال کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا رو شکر عزیزم ک ارسال نشده یه درصدم شک نکن

کار خدا بوده

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2740

بله دیگه خدا باهات بوده . واین درس عبرتی برات باشه آدم تو بدترین شرایط هم باید به خودش مسلط باشه و کسی رو هم اذیتش کرده بسپره به خدا . خدا این خوب حالشو میگیره که خودشم نمیدونه از کجا خورد . چندین مورد تو زندگیم دیدم که میگم

خیلی‌ برام عجیب خیلی اصلا بدون هیچ دلیلی تلگرامم از دسترس خارج شد 

برا منم عجیب بود خوندم

اینکه متن طولانی بنویسی موقع ارسال بیاد بیرون از تلگرام و خارج بشی طبیعیه برا منم پیش اومده

ولی اینکه اکانتت دیگه کار نکنه عجیبه

احساست درسته.

رسولان همیشه در حال هدایتند.

رسولان یعنی صداها،نواها،تصاویر،بوها،تلنگرها،نورها،مزه ها،بادها،و...حتا برگی که روی سرت می افته واسه هدایت تو افتاده؛که انجام بدی،آنچه باید و انجام ندی،آنچه را نشاید.

خدا رو شکر عزیزم ک ارسال نشده یه درصدم شک نکن کار خدا بوده

خیلی‌ عجیبه تو شوکم چجوری اون لحظه بدون دلیل خاصی تلگرامم از دسترس خارج بشه و اختلال پیش بیاد قبل و بعدشم تلگرامم درست و بدون مشکل کار کنه

در کل اسی من انننقد از این پیاما دادم و تو عصبانیت همینطوری گرفتم رو طرف ک خدا میدونه همشونم برام تهش پشیمونی داشته

کلا تمرین کن موقع عصبانیت سکوت کنی

همه چی ب نفعت میشه الان همش خودمو‌کنترل میکنم

2706