2737
2739
عنوان

چه جوری به بچه دوم فکر میکنین وقتی اولی دهنمونو سرویس کرده 😬

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 42 پست
بعد یه سال شبیه مرغ پر کنده شدم. داغونم . اعصاب برام نمونده . بچه ادمو دیوونه میکنه . 

کی بشه منم شبیه مرغ پرکنده بشم......

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سه چهار سال فاصله میدن

دومی رو میارن تا اولی رو سرویس کنه و انتقامشون رو از اولی بگیرن، بعد دومی و اولی با هم همدست میشن مامان رو سرویس میکنند

ولی جدای از شوخی بچه بیخودی غر نمیزنه، احتمالا یه تغییر تو رفتارت باید بدی که بلد نیستی وگرنه اکثر یک ساله ها غر نمیزنند

2728
من به شوهرم گفتم اگه حرف بچه زدم بزن دندونامو خرد کن😄 ولی یدونه بچه خداییش راحته میشه از پسش براوم ...

نه راحت نیس . الان دستام داره میلرزه انقدر حرصم داره میده . معلوم نیس چی میخواد 

من نمیخوام هیچ وقت بچه دار شم از مسئولیت و دردسراش خیلی میترسم دیگه دل و دماغ وحالوحوصله ام ندارم که بچه ونگ ونگ کنه اولا اینجوری نبودم تازگیا اینجوری شدم سی وپنج سالمه دیگه قیدشو واقعا زدم

2740
یه دفعه اینجوری شده . الان یه هفته میشه . یهو لج باز شده 

یک سال و چند ماهشه؟

شاید به سن استقلال طلبیش رسیدهت، تویاون سن طبیعیه که هی نه بگه چون داره دنیای جدید رو تست می‌کنه.

شاید داره دندون آسیاب درمیاره، اون موقع هم طبیعیه که بدقلق بشه چون درد داره.

بچه ها خیلی سالم تر از ماها هستند فقط نمیتونن بگن چشونه

بعد چند سالگی ؟ بچه خواهرم ۶ سالشه . دهن خواهرمو سرویس کرده 

اگه اینجوری بود کسی یه دونه هم نمیاورد 

پس به نوع مادربودن خودت شک کن 

حتما اشتباه مادری میکنی که انقدر واست سخته 

مثله اینکه قلقش رو بلد نباشی 

چندسال بگذره یادت میره 

من از تو وضعیتم بدتر بود الان دخترم هفت یالشه افتادم تو فکر دومی

امام رضاجانم!میشه دعوتم کنی بیام حرمت🥺چند وقته خیلی دلم میخاد باهات خلوت کنم،لطفا دعوتم کن تا جوربشه بیام♥️🥺

من ک اولی بشدت خوب بود تو همه چی و همه سن ..‌ بارم دلم دومی رو نمیخاست ..‌ ولی ناخواسته شد ... من درد و رنجامو تو بارداری میکشم

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2706