2733
2734

من همش خودمو فحش میدم . اعصاب و روان ندارم دیگه . الان یک سالشه بدتر شده همش گریه نغ . خسته شدم. چه جوری بعضیا بچه دوم میارن . من بفهمم دومی رو باردارم خودمو میکشم . اصلا نمیتونم ب این یک سالی که گذشت فکر هم کنم . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم اصلا فکر نمیکنم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

اول قشنگ استراحت کن بذار بچت سه چهار ساله بشه بعد درموردش تصمیم بگیر 

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2740

من یه بنده خدایی رو می شناسم سه تا بچه داره

خیلی حساس برای هر کدوم از بچه ها یه صبح تا شب حرص می خوره و جیغ می زنه

ولی می خواد چهارمین بچه رو هم بیاره 

می گه بچه دوست دارم

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚

به بعضی از بچه ها سخت میگن چون نوزادی خیلی اذیت میکنن ولی همه ی بچه ها مثل هم نیستن . باید صبر و حوصله داشته باشی اگه عصبی باشی و پرخاشگری کنی روش اثر میزاره بعدا اونم عصبی و پرخاشگر میشه و تو دردسر میافتی

فقط من اینجوری نیستم. واحد کناریمون دخترش دو سالشه . زنه دیوونه شده از دست بچه اش . دیشب تا ساعت ۳ بچه اش گریه میکرد مادرش میگفت بخواب اون میخواست بیدار بمونه . از صدای داد زدن زنه مشخصه دیگه روانش داغون شده 

من پسرم سه سالشه و سرویس واقعی شدم 

دومیو چون دختر دلم خواست و تک بچه دوست ندارم و تصمیمون از اول دو‌بچه بود باردارم یعنی با تصمیم خودم باردار شدم😂😂😂😂😂😂

الان چند روزه میگم این چه گ…ی بود من خوردم🙂🙂🙂عقل تو سرم نیست

خیلیییییی خرم 

خداروشکر که نینی دارم و نعمتشو خدا بهم داده ولی اگر از بی عقلان دنیا خواستید نام ببرید منو بزار تو صدر جدول

بچه اولم هنوز خیلی شلوغه🥲🥲🥲 

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706