2733
2739

آخرین بغل آخرین گرفتن دستاش 

آخرین حرف 

چ میدونستم آخرین باره محکم‌تر بغلت میکردم 

هرکی جدا کرد منو از تو انشالله روز خوش نبینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر عمومو ناراحت دیدم و خاستم ازش علتو بپرسم اما تو دلم گفتم ولش کن پررو میشه 

همون روز خودکشی کرد و فوت شد 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2731

رفتم ملاقاتش فکرکردم بهتر میشه و مرخص میشه اما سه روز بعدش فوت شد 

شوهر خواهرم  💔

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2740

اخرین بار شب قبل بهم گفتیم چقدرعاشق همیم و همیشه همون ادم میمونیم قول دادیم روز بعدش فوت کرد

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه
اخرین بار شب قبل بهم گفتیم چقدرعاشق همیم و همیشه همون ادم میمونیم قول دادیم روز بعدش فوت کرد

چرا عزیزم

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

23 آذر 1393 بود مهمون بودیم خونه داییم بابا بزرگرم پا شد بره همیشه گرم خداحافظی می کردیم خیلی مهربون و دوست داشتنی بود داشتم با موبایل ور می رفتم مثل همیشه پا نشدنم خداحافظی... چون یه هفته بعد یلدا بود قرار بود ببینمش بابا بزرگرم 29 آذر فوت شد و برای همیشه حسرت یه بغل و خداحافظی رو دلم موند

هر بار یاد اون صحنه اخر می افتم که چرا پا نشدم باهاش روبوسی کنم قلبم درد میاد...

آخرین باری که بابابزرگم دیدم رو تخت نشسته بود و مامانبزرگم بیمارستان بود 

عاشق هم بودن 

داشت تعریف می‌کرد که بدون زنم زندگی هیچ ارزش نداره 

یه فلاسک چایی دم دستش بود و هیچکس بهش سر نمیزد 

دستشو بوس کردم ولی نمیدونستم اخرین باره 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
2706