2733
2734

من پوستم خوبه تنها مشگلی که داره یه کوچولو لک داره که به صورت جای جوش مونده رو صورتم چکاره کنم ؟🙃

در مسیر رشد و آگاهی …🌊🌿

هفته ای یکبار اسکراپ کن

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

باید ضد لک بزنی دیگه 

من تازه شروع کردم قبلا فقط ضد آفتاب میزدم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

روتین پوستی رو رعایت کن

مثلا اول صورتتو بشور با فوم شستشوی مخصوص پوستت بعد آب سیب زمینی بگیر بزن پوستت تا ۱۵ دقیقه بعد بشور بعدش روتین پوستت انجام بده خیلی تاثیر داره

💟خدا باماست👫💟
روتین پوستی رو رعایت کن مثلا اول صورتتو بشور با فوم شستشوی مخصوص پوستت بعد آب سیب زمینی بگیر بزن پو ...

عزیزم اگه یکی پوستش خشک باشه ولی ضد افتاب فاقد چربی بزنه چه مشکلی پیش میاد؟؟

بقیه ی روتینش مخصوص پوست خشکه ولی فقط ضد افتاب مخصوص پوست چرب بزنه

عزیزم اگه یکی پوستش خشک باشه ولی ضد افتاب فاقد چربی بزنه چه مشکلی پیش میاد؟؟ بقیه ی روتینش مخصوص پو ...

اول بزن ببین پوست کش میاد یا خشک نمیشه موردی نداره 

ولی اگه خشک بود یا کش آمد استفاده نکن چون به مرور زمان اگزما میگیره پوسته پوسته میشه وچروک میشه کلاژن از دست میدی

بهتره به نیاز پوستت توجه کنی 

💟خدا باماست👫💟
عزیزم اگه یکی پوستش خشک باشه ولی ضد افتاب فاقد چربی بزنه چه مشکلی پیش میاد؟؟ بقیه ی روتینش مخصوص پو ...

هیچی نمیشه منم پوستم معمولی رو به خشکه ولی ضد افتاب فاقد چربی میزنم

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2740