2737
2734

من روی گونه هام و چونم زیاد لکه داره اونم تقصیر خودم بود چون ب جوشهای صورتم بیش از حد معمول دست میزدم و صورتمو زخمی میکردم الان لک شده چی بزنم از بین بره؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلا دست بشهون نزن سعی کن یه فیشال عمیق صورت بری و بعد یه سرم ویتامین سی بزنی ک کلاژن ساز مرطوب کننده شیرگاو ایباگ بزن ک هم سفید کنندس هم زد لک هم رفع چروک ماسکا ورقه ای طلا ویتامین سی و عسل بزن

اگه منافذ بازم داری اصلا اصلا اسکراب نزن چون اسکراب لایه بردار و منافذم بیشتر باز میشه یه فوم شست شو ک هم اسکراب باشه هم فوم صورت برند پوندز مارک هندونه بگیر☺ عالییی من میزنم استفاده میکنم هم روشن شده صورتم هم منافذم بسته شده کمتر شده درمان صورتت نهایت ۳ هفته تاچندماه☺ ویتامین دی ویتامین  E ویتامین سی هم صرصاشون بخور هم برابدنت خوبه هم صورت و اینکه اگه جوش میزتی ازیترو مایسین بخور چرک خشکن جوش

خداوند افریننده نامکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات است بر ناممکن ها میگرید
2740

اصلا دست بشهون نزن سعی کن یه فیشال عمیق صورت بری و بعد یه سرم ویتامین سی بزنی ک کلاژن ساز مرطوب کننده شیرگاو ایباگ بزن ک هم سفید کنندس هم زد لک هم رفع چروک ماسکا ورقه ای طلا ویتامین سی و عسل بزن

اگه منافذ بازم داری اصلا اصلا اسکراب نزن چون اسکراب لایه بردار و منافذم بیشتر باز میشه یه فوم شست شو ک هم اسکراب باشه هم فوم صورت برند پوندز مارک هندونه بگیر☺ عالییی من میزنم استفاده میکنم هم روشن شده صورتم هم منافذم بسته شده کمتر شده درمان صورتت نهایت ۳ هفته تاچندماه☺ ویتامین دی ویتامین  E ویتامین سی هم صرصاشون بخور هم برابدنت خوبه هم صورت و اینکه اگه جوش میزتی ازیترو مایسین بخور چرک خشکن جوش

خداوند افریننده نامکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات است بر ناممکن ها میگرید

ضد لک دکتر مورد 

(ریپلای ها رو شاید تک و توک بخونم )یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .