2733
2739
عنوان

چقد یه شوهر میتونه نفهم باشع

263 بازدید | 17 پست

پارسال منو ابجیش برداشته برده چیتگر دریا و دشت و بیابون نشون داده بعد فک کنید من با یه بچه شش ماهه پدرم درومد خشک و خالی هیچی واسم نخرید اخرش ۳۰۰تومن داده ب ابجیه ایکبیریش ترشک 

چن روز پیش منو برده نمایشگا هیچی واس من نخریده دوباره سیصد تومن برای ابجیش گز خریده با وجود اینک ابجیش اصلا با ما نبود زهرمارش بشه انشاالله انقد بدم میاد از ابجیش ۳۲سالشه بچه ده ساله شکموعه 

بعد ب شوهرم میگم مانتوهام تکراریع میگ پول ندارم بخدا دارم میترکم بگید من چیکا کنم از دستش😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خواهر آدم از خون آدمه اما زن غریبه اس

خوب پس با همون همخون زندگی کنن،در ضمن زنو شوهر اگه با هم خوب باشن چیزایی بینشون هست که از همخونی خیییلی مهمتره.همسر همن ،همراه همن،هم نفس همن ،شریک زندگی همن

2740
خواهر آدم از خون آدمه اما زن غریبه اس

چه مسخره

اتفاقا برعکس گفتی

بعد ازدواج خواهر میشه غریب

نزدیکترین و عزیزترین عضو زندگیت میشه همسرت

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
Zعحبا  خب پول نداره چرا پس واس اون دارع

ببین نمیتونه به خواهرش بگه پول ندارم برات چیزی بخرم اونم وقتی ۳۰۰ تومنه کلا

شما داری باهاش زندگی میکنی باهات رودروایسی نداره حقیقتو بهت گفته...ولیزشما فقط تو فکر ۳۰۰تومن خواهرشی

برو سر کار

انقد بدم میاد از این جمله 

من تو این زندگی دارم زحمت میکشم بچه زاییدم بزرگ کردم بچه شیر دادم همه موهام بخاطره زایمان و شیر دهی داره میریزه کلا ۴۷کیلو مونده ازم همین مونده پاشم برم سرکار 

2706