2733
2739
عنوان

من هیکلم خوبه بنظرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 60 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مشکل تو چیه ؟ میخوای چی بگی ؟ 

من چه مشکلی باهات میتونم داشته باشم ؟

زنده باشی و سلامت و خیرتو عزیزات ببینن

میگم عکس میذارین بعد میگین بدبخت شدیم

متن تاپیکتو بخون و عکستو ببین خودت ببین چی پرسیدی و چی میخوای تا دیگران بتونن نظر بدن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731
مامانمم همینو میگه  شما چ رقصی میخواید برید

والا از مدیریت پرسیدم گف فارسی عربی آذری کردی اینارو آموزش میده گف مربیش شنبه میاد امروز جلسه ی اولش بود که ما نرفتیم فردا میرم باشگاه واسه ثبت نام

آخه من و دخترم تو همون باشگاه کاراته هم میریم 

چی؟

من با عکس کسی مشکل ندارم ولی خودتون بعدا میگین بدبخت شدم بابام دید و همسایه شناخت و ....

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2738
من چه مشکلی باهات میتونم داشته باشم ؟ زنده باشی و سلامت و خیرتو عزیزات ببینن میگم عکس میذارین بعد ...

پرسیدم برم رقص یا بدنسازی 

و پرسیدم بدنسازی باعث لاغری میشه یا نه 

چون بدنسازی هم برا لاغریه هم حجم 

میخواستم ببینم کسی برای حجم رفته اما لاغر بشه و تازه شروع کنه ب حجم‌گرفتن یا ن؟😐من‌ گفتم بدبختم مگه عزیزم

اتفاقا شکر خدا خیلی خوشبختم

والا از مدیریت پرسیدم گف فارسی عربی آذری کردی اینارو آموزش میده گف مربیش شنبه میاد امروز جلسه ی اولش ...

یک روز در هفتست برای شماهم؟ من عربی احتمالا برم 

2706