2737
2734
عنوان

من هیکلم خوبه بنظرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1079 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم رقصو دوس دارم ولی کلاساش هفته ای یک روزه کلا

خب تو خونه هم میتونی برقصی برا دل خودت

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
بله

چرا عکس میذارین بعد تو سرتون میزنین ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2738

کو

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
هر کسی هیکلش به استخونی بندی و قد و غیره بستگی داره 

اره ولی من چند ماهی رفتم بدنسازی تغییری ندیدم جز اینکه لاغر بشم صورت و سینه هامم آب بشن 

با اینکه تغذیمم خوب بود هم برنامه رژیمی گرفتم هم ورزشی 

واسم جواب نمیداد 

من میخواستم یا حجم بگیرم یا حداقل اگه نمیشه فقط سفت بشم 

دو دلم واسه همین 

2706