2733
2734

لطفا تبلیغ نکنید. حیطه زوج درمانی

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

والا منم نیاز دارم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه نفر سمت سعادت آباد میشناسم تو کجا میخوای؟

خوبه همین. والا اینقدر میگردم و پیدا نمیکنم، و اینقدر پیش روانشناسای به درد نخور رفتم و پول و وقت هدر دارم، که مهم نیست کجا باشه. فقط شهر تهران. 

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2731
خوبه همین. والا اینقدر میگردم و پیدا نمیکنم، و اینقدر پیش روانشناسای به درد نخور رفتم و پول و وقت هد ...

ببین من خودم رفتم و به همه معرفی کردم کسی تا الان نیومده بگه بد بوده برا همین معرفی میکنم میگم بهت اگه بد بود بهم بگو 

دکتر محسن دادخواه شمارشم الان میگم بهت تو گوشی همسرمه 

ببین من خودم رفتم و به همه معرفی کردم کسی تا الان نیومده بگه بد بوده برا همین معرفی میکنم میگم بهت ا ...

والا همین که خودت رفتی دمت گرم. نی نی سایت پرررر تبلیغ شده. ممنونم. 

02122354282 این شمارش ببین برای تبلیغ دقت کنی معمولا خیلی دیرتر میان میگن من دقت کردم 

بله درسته. ولی یه سری تبلیغ حرفه ای هم بود مثلا ۳ تا اکانت با تاریخ عضویت قدیمی که هم استارتر هم اونا که معرفی میکنن یک نفرن. -_- دستت درد نکنههه

2740