2733
2734

من با خاستگارام در مورد خیلی پچیزا جدی حرف میزنم ولی اونا اینجورین که حالت پیچوندن خیلی دارن مثلا اواخر یه اقایی اومده بود خیلی گفت بچه دوس داره بعد من ازش خاستم بپرسم که ایا میتونه تامینش کنه اینا به خاطر شرایط اینا ولی جواب درست حساب نداد بهم که اره حل میشه فلان حتی شوخی کرد گفت نگران نباش برا بچه خوب نیست 

نمیدونم میتونم توضیح بدم یا نه ولی برخی مسایل انگار مهم نیست براشون خیلی سطحی رد میشن و تو تعداد زیادی از خاستگارام این چیزا رو دیدم 

حتی یه خاستگار داشتم جلسه اول فقط در دیوار نگاه کرد هر چی هم میپرسیدم سر سری جواب میداد بعد ردش کردم شاکی بود که چرا رد کردی منم گفتم انگار مهم نبود برات واقعا هم مهم نبود هیچی براش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بی مسئولیت بودن همشون ...وقتی یه چیزی برای آدم جدی باشه طفره نمیره 

مشکل از شما نیست 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

منم از این آدما خوشم نمیاد انگار نمیشه بهشون تکیه کرد برا زندگی و زیر حرفشون میزنن...البته شاید یکمم شما حساس باشی

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

تو هم ادمی و میتونی تصمیم بکیری

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2738
تو هم ادمی و میتونی تصمیم بکیری

میخام بدونم چرا این قدر بیخیالن حتی یه سریا هستن میان خاستگاری اصلا نمیدونن برا چی میخان زن بگیرن دلیلشو نمیدونن همینجوری میان تا ببینن چی میشه

خب ادم حسابی نیستن دیگه برنامه زندگی ندارن پول کافی ندارن فقط قصد ازدواج دارن وگرنه درست جواب میدن

نه عزیزم پول کافی دارن من خاستگارم خیلی از جهت اجتماعی بالا بود برند خودشو داشت تحصیل کرده ولی مثلا هنوزم  عمیق به زندگی فکر نکرده همینجوری میخاد زن بگیره بعد ببینه حالا چی میشه یا نمیدونم من حساسم

2706