2737
2734
عنوان

اگ حامله بشم چکار کنم تروخدا بیاید

236 بازدید | 17 پست

۲۸پاک شدم از پریود. امروز صب ساعت۱۲سفکسیم خوردم شب۱۱هم دوتا ال دی خوردم رابطه داشتم بدون جلوگیری ۳سالم هس ال دی  میخورم.ممکنه اکن سفکسیمه صبح اثر الدی امشبو برده باشه؟

اعصابت بیشتر از حاملگی خطرناکه

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دوتا قرص خوردی کل هورمونات می‌ریزه بهم

یدونه سفیکسیم اثر ۷ساعته داره تو بدن و مرتب بخوری شاید حامله میشدی

اینجوری ب بدنتون اسیب میزنین

ی راه مطمئن انتخاب کنین اینقدر استرس نداشته باشین

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
دوتا قرص خوردی کل هورمونات می‌ریزه بهم یدونه سفیکسیم اثر ۷ساعته داره تو بدن و مرتب بخوری شاید حامله ...

سفکسیم هرروز صب ۵روزه میخوردم طبق معمول ال دی هم شب میخوردماما رابطه نداشتم .۲۸ ام پاک شدم از پریود ینی سه روزه .فقط دیشب رابطه داشتم

منم رابطه بدون دخول دارم با نامزدم ینی اوپن نیستم و داخل نمیریزه هیچوقت منتظرم پریود شم دعا کنید بشم سریع خیالم راحت شه هر ماه می‌دونم حامله نیستم ولی خب استرس میگیرم موقع پریود 

2706