2733
2734

اَللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ کُرْ‌سِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ﴿٢٥٥﴾ لَا إِکْرَ‌اهَ فِی الدِّینِ ۖ قَد تَّبَیَّنَ الرُّ‌شْدُ مِنَ الْغَیِّ ۚ فَمَن یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللَّـهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْ‌وَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّـهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ ﴿٢٥٦﴾ اللَّـهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِ‌جُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِینَ کَفَرُ‌وا أَوْلِیَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِ‌جُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَـٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ  💚 

عیدتون مبارک 🌹 اولین روزمون اولین هفته مون و اول ماهمون شروع کنیم با تلاوت ایت الکرسی تقدیم به روح شهدا گمنام شهدا بی وارث و شهید محمدحسین معزغلامی 💐 بهترین ها براتون اتفاق بیفته روز پر برکت داشته باشید من به نیت حاجت روا اعضا نی نی سایت میخونم با ۱۰۰ صلوات‌ میفرستم 🤲🏻 التماس دعا 

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تورو خدا برای من دعا کنین تو بد مخمصه ای افتادم دارم مدام له خودکشی فکر میکنم 

عزیزم چه فکریه این کار شیطونه اینجور افکار به ذهنت میاره دایم بگو به مو میرسه پاره نمیشه بگو این نیز بگذرد .‌به خدا توکل کن با آدم معتبر مشورت کن آن شاءالله گره از کارت باز میشه..خدا وعده داده تو قرآن آن مع العسر یسرا دوبار هم وعده داده همانا پس از هر سختی آسانی هست جای کفر گفتن گله شکایت فاز انرژیت عوض کن مطمئن باش خدا کمکت می‌کنه عزیزم 

2728
منم به نیت کسایی که اومدن تو تاپیکت حتی لایکم نکردن هم خوندم انشالله حاجت روا شیم هممون🌺🌺🌺

همچنین خودت عزیزم حاجت روا بشی 🌹 ممنونم 

حاجت روا بشید انشاالله

التماس دعا🙏🏻🙏🏻🙏🏻😢😢

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙