2737
2739
عنوان

دیروز عروسی دوستم بود

187 بازدید | 9 پست

منم لباس دادم دختر داییم برام بدوزه لباس با کلی بدبختی دوخت تمومش کرد صبح فرداش رفتم کرفتم گفت پرو نمیخواد بکنی حالا من رفتم عروسی کلی باهاش رقصیدم اومدم خونه ابجیم میگه زیپ پشتش کج بود 😢😢خودمم نگاه کردم اینجوری بود خیلی اعصابم خورد شد لباس بنظرتون درست میشه ببرم درستش کنه یا بندازم بره 

خیلی رو اعصابمه همش بهش فکر میکنم شوهرم میگه خیلی دید نداشته بقیه ببینن ولی من خیلی غصه خوردم  خیلی بد شانسم بخدا همیشه کارای من بد از کار در میاد 

‏من برای نگه داشتن هیشکی تو زندگیم تلاش نمیکنم چون هر کسی بر میگرده به جایی که لیاقتشه.🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیپ لباست کج شده چه ربطی به بدشانسی داره؟

خب تو عروسی ضایع بوده

‏من برای نگه داشتن هیشکی تو زندگیم تلاش نمیکنم چون هر کسی بر میگرده به جایی که لیاقتشه.🖤
2742
خب حالا کج باشه ،الان همه مدلی لباس می دوزند و مد هست حتی زیپ کج . بستگی داره نگاه خودت بهش چی باشه

نمیدونم من همش میگم بقیه بهم میخندیدن

ملت انقدر دغدغه دارن که زیپ لباس شما توش گمه

یعنی میگی کسی متوجه نشد 

2738

یعنی توی اون شلوغی همه زیپ لباس شما رو دیدن . 

ول کن بابا سه ماه دیگه برو عروسی می بینی ۲۰ تا لباس پوشیدن با زیپ کج میگی این چیه میگن این اخرین مدی هست که توی پاریس مد شده همه پوشیدن 😉😄😄😄

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚