2737
2734

سلام بچه ها من از یه چیزی خیلی بدم میاد میخوام ببینم بقیه هم مثل من باشن چه رفتاری از خودشون نشون میدن 

هرموقع جاریمو خواهرشوهرم باهم هستن اصلا محل من نمیدن تازه خواهرشوهرم یکسره اونو تحویل میگیره بعد که اون جاری اگر نباشه باز دور من میپلکه 

اصلا از این رفتار خوشم نمیاد بیرون شهر هم میریم یهو خودشون کج کونجول میکنن جاریم صدرصد حسودی میکنه تازه یجوری مثلا میخواد نشون بده که انگار صمیمی هستش

تازه پز اونارو هم میده چون وضعشون بهتر ازما هست 

دیگه خیلی اونارو تحویل میگیرن 

بعد الکی جلو شوهرم یجوری رفتار میکنه انگار خیلی خوبه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی توجهی صد در صد . 

ادما یه تاریخ انقضایی دارن واسه همدیگه تاریخ اونم تموم میشه تو خودتو ادم بده نکن . صدا بدی میگن حسودیش شده

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2728
2740

تجربه بهم نشون داده صمیمیتشون آخرش دعوا بوده

پس ب یورم😂

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

جاری و خواهرشوهر منم همینن انقدر صمیمی هستن که نگوووو با هم خوبن خوبن تاااا اینکه میتوپن به هم😂

بعد جاریم بد خواهرشوهر رو به من میگه از اون ور خواهرشوهر بد جاری رو پیش من میگه😐 هر چند وقت همین بازی رو دارن😂

2706