2737
2739
عنوان

رفتار خاله شوهر 😐

195 بازدید | 3 پست

سلام ...همسر من یک خاله داره که همسن خواهرشوهرمه و خونه مادرشوهرم بزرگ شده...مادرشوهرم یه عالمه خواهر برادر داره....اولش که اومدن خواستگاری هی نشستن هی بلند شدن گفتن فکر کن اینم خواهرشوهرته...پدرشوهرم هم خیلی دوستش داره و حتی سرش با من دعوا کرده...

انصافا خانوم خوبی هست....خیلی هم مذهبی هست و تو همین زمینه شاغله و خیلی فعالیت داره...خیلی سرش شلوغه و دخالت و بدی ازش ندیدم..منم اوایل قبول کردم که به چشم خواهر همسرم ببینمش ...ولی این خانوم به خاطر دلایلی که  منطقی هم هست با من مثل عروس های خواهر های دیگش رفتار میکنه نه زنداداشش ...حتی سایر عروس های خواهرهاش رو مقدم تر از من میشماره .. اصلا صمیمیتی که با خواهرشوهرهام داره رو با من نداره...چه تو جمع چه تو خلوت.. ....خلاصه من به تصمیمش احترام میزارم ولی اینکه انتظار دارن من روابط و رفتار خیلی صمیمی باهاش داشته باشم خیلی ناراحتم میکنه...انتظار دارن مثل سایر خاله های شوهرم باهاش رفتار نکنم...ما امسال اصلا عید دیدنی خونه هیچ خاله و دایی نرفتیم ولی 

مادرشوهرم و خودش همش گلایه میکنه که چرا مثلا عید دیدنی نرفتیم خونش؟(بعدا رفتیم ها) ...انتظار دارن شام و ناهار  دعوتش کنم و یا خیلی چیزهای دیگه

...آخه یعنی چی؟محبت و مهمونی و کادوی خوب  برای بقیه عروس های خاله های دیگست اونوقت توقع جبران رو از من دارن😵‍💫 

والا من خودم همین با خانواده شوهرم سر و کله بزنم برام بسه...

نظر شما چیه؟

با دل های مهربونتون برای شفای عاجل مادرم دعا کنید🤲🙏❤تنها فرزندم ،دختر عزیزم، نور چشمم، تنها امید زندگیم تشخیص عقب ماندگی گرفت😭(دختر من سندرم داون نیست)...فدای اون نگاه معصومت ،فدای مظلومیتت بشم مادر که با همه مشکلاتت هیچ وقت اذیتم نکرده بودی‌...کاش بچه نا آرومی بودی ..کاش اذیتم کرده بودی که الان اینطوری جیگرم آتیش نگیره.دلبرکم من و تو می‌جنگیم برای روزهای روشن...برای شفا و پیشرفت دخترم دعا کنید😭

بهشون بگو چرا باهاشون رودروایسی داری...

حالا این خاله شوهرت مجرده؟

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یه خاله ی شوهر دارم که باهاش صمیمی ایم نگم برات که پوستمونو کنده 

مذهبیه تند و خشکه و خیلی هم رکه و همیشه کنایه میزنه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728