2737
2734

بچه ها من تو یه ساختمونم با مادرشوهرم و هر جا خودش می‌ره توقع داره من برم و نرم یه جنگ راه میندازه و بدش میاد و حتی حالمم بد بوده گفتم میام که جنگ تو خونم نندازه و شوهرم پا به پای مادرشه و به حرف اونه و بگم نمیام یه دعوا راه میندازه که از فامیلای من بدت میاد که نمیای با مادرم حالا هر جا فامیلای من دعوت میکنن چون تو یه ساختمون هستیم برای اینکه ناراحت نشه مادرشوهرمم دعوت میکنن و چند بار شده زنگ هم زدن بهش که دعوتت کردیم و زنگ نمیزنه حداقل بگه نمیام اونا هم شام میزارن و جلو در میرسیم میگن پس مادرشوهرت کو میگم نیومده کلی ناراحت میشن بار یکی دوبارش هم نیست چند باره منو خجالت زده می‌کنه حالا دعوتشم نکنن بهونه میاره که دعوتم نکردن بعد عروسی هم شده دعوتش میکنن اطرافیانم میاد میشینه اخم و تخم می‌کنه مثل برج زهر مار یه گوشه هیچی نمیخوره همش حواسش به منه که داماد میاد روسریتو میوفته یا خلاصه یه عکس‌العملی نشون میده  همه میگن چرا مادرشوهرت اینجوریه حالا طرف فامیلای خودش عروسیه اخم و تخم نمیکنه و میگه میخنده نمی‌دونم واقعا چیکار کنم

چن بار باهاش نرو

بزار دعوا کنه

مستقیم بهش بگو قرار نیست که هرجا شما میرین منم بیام

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاملا هرف این خانم مشخصه

فقط نشست و برخواست با فامیلای خودش

که خدای نکرده فامیلات نیان خونت بخور بخور

یجورایی درتلاش برای بریدن پای اوناست

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
2728
چن بار باهاش نرو بزار دعوا کنه مستقیم بهش بگو قرار نیست که هرجا شما میرین منم بیام

میاد جلو در مادرش جیغ و داد خونه دخترای من و عروسان نمیای و یه پاچه پاره بازی راه میندازه شوهرمو حسابی پر می‌کنه علیه من

عزیزم متاسفانه مشکل شما به جز مادر شوهر که اخلاقش اینجوره مدیریت نداشتن همسرت هست که نمیتونه بین خانواده خودش و خانواده پدری تفاوتی قائل باشه و این دوتا رو جدا از هم بدونه ‌. این مساله اگر حل میشد خیلی از مشکلاتت حل بود . من خودم ۱۴ ساله باهاشون همسایه هستم . خیلی جاها کار رو همسرم پیش برده که اسون شده برامون و دوام اوردیم . توی این مورد هم از اول ما خودمون رو یه خانواده مستقل و جدا نشون دادیم برنامه ما کلا جدا هست چه دعوت کنیم چه دعوت بگیریم .

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2738
میاد جلو در مادرش جیغ و داد خونه دخترای من و عروسان نمیای و یه پاچه پاره بازی راه میندازه شوهرمو حسا ...

راه بندازه یک بار دوبار ده بار .خودش خسته میشه و شوهرتم یاد میگیره اجبارت نکنه جایی که دوست نداری بری.

من واقعا نمیتونم این ادا اطوارها رو تموم کنم شماها خیلیییی صبورین من باشم اون شوهرم میندازم ور دل ننه اش خودم از اول بشدت مستقل بودم تو هر زمینه این این حجم از دخالت فضولی از تحمل من خارجه

درخواست دوستی رد میکنم 
میاد جلو در مادرش جیغ و داد خونه دخترای من و عروسان نمیای و یه پاچه پاره بازی راه میندازه شوهرمو حسا ...

بکنه دو بار سه بار اینجوری دعوا بیفته خودش خسته میشه به شرطی که از جیغ و داد و دعواها نترسی

درخواست دوستی رد میکنم 
اره واقعا فکر میکنم تو سرش اینه

تایپیک قبلتو خوندم

مادرش همیشه همچین پسری و تو چنگالش نگه میداره به هر قیمتی

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون