2733
2739
عنوان

دختره هم کلاسیشو کشته بخاطر یه پسر+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 38 پست

خود پسرا که فقط برا تفریحشون پس رفاقت با دختران، حالا ببین دخترا چه جدی گرفتن🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نگهش میدارن تا ۱۸سالگی و بعد اگه بازهم رضایت ندن بعد اعدام میشه.....مگه اینکه بتونن ی پرونده روانی براش درست کنن تا ده سال حبس و بعدهم ازاد ...

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
تا۱۸سالگی منتظر میمونن بعد اعدام میکنن

وااااییی دور باشهههههه

برام دعا کنین فرهنگیان بیارم و شرمنده مادرم نشم😘من نیازمندم تک دختر جهان پسری با قد ۱۹۰ و ته ریش و چشم ابرو مشکی باشم😂🦧
کیه؟توتاپیک آهنگم گفتی روم نشدبپرسم

۱۱سال پیش دوست پسرش میکشتش و جنازشو میندازه آشغال و هیچوقت جنازش پیدا نشد سال۱۴۰۰هم دوست پسرش اعدام شد،فیلم بیبدن هم براساس زندگیه غزاله ساختن و موزیکی ک اقای چاووشی خوندن از زبان غزالس

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
2738
۱۱سال پیش دوست پسرش میکشتش و جنازشو میندازه آشغال و هیچوقت جنازش پیدا نشد سال۱۴۰۰هم دوست پسرش اعدام ...

💔💔💔چه ناراحت کننده!الان دیگه تک تک بیتاش ازجلوی چشمم ردمیشن

💕مایار ندیده تب معشوق کشیدیم💕
نگهش میدارن تا ۱۸سالگی و بعد اگه بازهم رضایت ندن بعد اعدام میشه.....مگه اینکه بتونن ی پرونده روانی ب ...

میتونن بگن هنوز چون ب بلوغ عقلی نرسیده این کارش ازسر بچگیش بوده و تبرعه بشه ولی بازهم مشخص نیس

بچه بزرگ کن واسه ایندش کلی ارزو داشته باش تهش بشه این...

💔💔💔چه ناراحت کننده!الان دیگه تک تک بیتاش ازجلوی چشمم ردمیشن

دقیقا بخاطر همین من هروقت گوش میدم گریم میگیره،بعضیا میگفتن جنازشو تکه تکه کرده اونجایی ک اقای چاووشی میگن بغل واکن واسه پروانه های پیرهنم شاید بتونم تکه هامو توی آغوشت بچسبونم میخوام بمیرم

میتونن بگن هنوز چون ب بلوغ عقلی نرسیده این کارش ازسر بچگیش بوده و تبرعه بشه ولی بازهم مشخص نیس بچه ...

سرنوشت یه عده همینه ...خداصبر به خانواده هاشون بده ....عاقبت بچهاو همه جوونهامون هم ختم بخیر بشه ....

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

وای تو شهر مامانم اینا زمستون دقیقا ی دختر ۱۳ساله دوستشو با چاقو کشت سر همین موضوع بعدم برادر کوچک دوستش ک اومده جلوشو بگیرع اونم کشت! جفت بچه های ی خانم رو سر دوسپسز دوزاریش کشت الانم کانون اصلاح تربیت مشهده

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
سرنوشت یه عده همینه ...خداصبر به خانواده هاشون بده ....عاقبت بچهاو همه جوونهامون هم ختم بخیر بشه ... ...

این وسط فقط خونواده ها نابود میشن،ای کاش یکم رو تربیت بچه هاشون وقت بزارن ک هم زندگیه خودش هم یکی دیگرو اینجوری نابود نکنه

چرا باید بچه۱۳ساله قرص برنج در دسترسش باشه

2706