2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچی همون قبلی مونده مگه قراره عزا بگیرم ؟

به تخمم آدمی که کم نگذاشته باشه لازم نیست تو سر خودش بزنه

اونی که جواهر رو از دست میده باید نگران باشه 🤣🤣🤣

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️
حآل من که هیچ وقت خوب نمیشه دیروز عکس پروفایلش رو عوض کرد دستامو پام می‌لرزید وقتی عکسشو دیدم

میدونی من از چی میترسم 

هر لحظه منتظرم خبر ازدواجش رو بشنوم 🥀

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️

مشکی؟؟؟منو چی میگی دو روز بعد کات دیدم ازدواج کرده چقدرم خوشحاله از ته دلم با اشک نفرینش کردم ولی ریختم تو خودم حتی یه پروفایل غمگینم نزاشم چون حالم براش مهم بود جدا نمیشیدیم

`در اندک‌من تویی فراوان یارب❤️

بی توجهی بهترین انتقامه تا میتونی از خودت عکس خوشگل بزار اصلانم متن نزار اصلااا هیچی اگرم استوری میزاری متن مثبت و انگیزشی بزار ارزش نداره خودت و ناراحت کنی اگرم غمگینی حق داری اما به دیگران بروز نده 

2738

این کار خیلی ضایع است و وقتی بزرگتر بشی دلت میخواد خاطره ی اون عکس پروفایل تابلوت از ذهن همهههه محو بشه. نکن.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

بیخیال بابا مگ کات کردن پروفایل داره مردا به این چیزا اهمیت نمیدن اصلا 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍 (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️

نه مشکی بذار نه عکس شاد و درحال تفریح. دقیقا عین قبلت باش. 

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
عکسامو گذاشنم بااین متن بنظرت متنه بده؟

اره بدهههه 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
مشکی نزاریاااااا عکس شاد بزار از خودتتتت

سلام خوبی عزیزم 

میگم امروز تاپیک برای حذف فرستادی اگه نفرستادی میظه مال منو بفرستی

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2706