2737
2734

سلام 

ما یه بار با دوستش و خانومش رفتیم بیرون و من از همون موقع از رفتارای خانومه خوشم نیومد و خیلی بد صحبت میکرد ، و به شوهرم گفتم خوشم نیومد و دوس نداشتم انقد بی پرده حرف میزد و هیچ حد و مرزی قائل نبود . 

حالا دوستش همش به شوهرم میگه کی دوباره بریم بیرون و این بار شوهرم بهش گفته خانومم از خانومت خوشش نیومد 

دهن لق خان بهش میگم چرا رفتی گفتی، میگه بخاطر خودت گفتم چون تو دوس نداری دیگه رفتو امد نکنیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه کار بدی کرده همسرتون بهتر بود همینو یه جور دیگه می‌گفت مثلا خانمم زیاد تمایل نداره 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2738

خوبه رکه دیگ ولی دوسته شوهرت بد ضایع شد۰😂😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

از کجا معلوم گفته؟ شاید به شما اینو گفته

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
چه کار بدی کرده همسرتون بهتر بود همینو یه جور دیگه می‌گفت مثلا خانمم زیاد تمایل نداره 

اخه دختره یهو برگشت بمن گفت بیا جامون رو عوض کنیم چقد من ویژگی هام شبیه شوهر توعه و تو شبیه شوهر من 

و اینک راحب اروغ زدن و اینا صحبت میکرد و خیلی چرتو پرتای دیگه

2706