2737
2739
عنوان

شوهرم باهام قهر کرده

209 بازدید | 18 پست

سلام 

شوهرم دو سه روزه هر موقع زنگش میزنم از قبل بهونه برای قهر کردن پیدا کرده دو روز پیش مامانای دوتامون باهم رفتن قم اصولا هم باید غذا برای پدرم درست میکردم هم شوهرم که به شوهرم گفتم بیاد خونمون حالا مسئله قهرش این بود که چرا نیومدی خونه ما شام درست کنی 

یا مثلا دیروز رفتیم باغ من چادرمو دراوردم ولی از ماشین پیاده نشدم خالم گفت بیا بریم پیاده روی که من اومدم پایین حالا اقا دراومده میگه اگه من میگفتم میومدی پایین یا نه فقط خالت باید میگفت خونه فامیلا ما چادر برنمیداری باید به خالت بگم بیاد بهت بگه ومنم گفتم پیش فامیل شما راحت نیستم و  اینجور حرفا 

و کلا بحث همش سر اینکه تو چرا این حرفو زدی اینکارو کردی و اگه برخلافشم باشه دوباره بحث قبلا اینجوری نبود منم خسته شدم تازه دیروز میگه حیف من اصلا انگار یادش نیس چی بوده و از وقتی با من ازدواج کرده ادم شده

راسیتش به شخصیتم برخورد که منو اینجوری دید حالا هردفعه من پاپیش میزاشتم می گفتن دنیا ارزش نداره و سر چندساعت تمومش میکردم ولی ایندفعه ۲ روز شده بنظرتون چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی صبوری دختر

اصصصصلا نازشو نکش

خاله زنک بازی درمیاره زبونشم درازه

اگر کوتاه بیای یعنی قبول کردی مقصری

مقصری؟

به نظر من نیستی

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2740
مردا تو ی دوره خیلی بهونه گیر میشن همسر من هر دوسه ماهی یکبار بد قلق میشه وبهونه میگیره سر چیزای ال ...

اره واقعا بعضی وقتا فکر میکنم شوخی میکنه میخندم بعد میبینم نه واقعا جدی داره میگه ولی تاحالا اینجوری نشده بود 

سکوت خوب نیست یکی دوبار ....بالاش اینجوری نمیگ بهت

میگه چی شده ولی من اصلا نمیفهمم چه ناراحتی داره مثلا میگه مامانت چی میگف میگم هیچی حرف عادی بعد میگه تو دروغگویی😐😑

خیلی صبوری دختر اصصصصلا نازشو نکش خاله زنک بازی درمیاره زبونشم درازه اگر کوتاه بیای یعنی قبول کرد ...

مقصر به نظر خودم نه اخه یعنی چی من هر حرفی بزنم بدش میاد نزنم بدش میاد سر سنگین میشه😑

2706