2737
2734
عنوان

شوهرم سکسکه گرفته قطع نمیشه🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 40 پست

بترسونش یهو وقتی ک متوجه نیس از عقب محکم بزن رو کمرش بترسه اون موقع رفع میشه ... 

واقعا بترسه ها الکی ن 

شوهر منم هفته قبل اینطوری بود ترسوندمش خوب شد

ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس.....🙌 راستگو باش مث سیگار ک روش نوشته سرطان زا ن مث ی آبمیوه آشغال ک روش نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی ....ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شنیدم همچین مواقع میگن یه تشت اب کنید و سرتون را بکنید داخلش و قل قل کنید ....جوری که مثل سجده باشید بذارید ی کم هم نفستون بگیره ....بعد ک اینکارو کردید اب و ی کم سرکه و ابغوره مخلوط کنید و یه دفعه سر بکشید و اگه بازهم خوب نشد ی قرص پردنیزلون بخورید ....بازهم نشد برید دکتر ....

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2738

کارتشو بردار برو بیرون هی خرید کن هی براش پیام بیاد اون استرس و شوک باعث میشه سکسکش بند بیاد (فان) 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

ممکنه سکته کنه خدایی نکرده یا ایست قلبی مراقبش باش برید دکتر احتمالش کمه ولی مراقبت کن تنهاش نزار تا خوب بشه 

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
اینجوری که میگین از دیشب داره سکسکه میکنه با اب خوردن واین چیزا که پیشنهاد میدن خوب نمیشه دکتر برین

اره همون هم اب خورده هم شیرین بیان و نوشابه و حتی کیسه فریزر هم امتحان کرد نشد که نشد 

باید بریم دکتر🥲

برید دکتر طبیعی نیس  من تا سکسه میکنم بصورت رکوع اب میخورم بند میاد

ووای نه بیچاره شکمش پر اب شد ازبس اینجوری اب خورد😂😂😂سلامت باشین همیشه ایشالا ولی خیلییی بیماری رو مخ و بدیه😂😂

2706