2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
کاری به فرهاد نداشته باشی ، کدوم قشنگ تره؟

بهار

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
فرهاد چرا میزاشتی فرهان حداقل یه اسم خوشگل جدید انتخاب کن لطفا  ربطی هم به هم نداشته باشن هیچ ...

عزیزم اسم هایی که ایشون انتخاب کردن اتفاقا خیلی قشنگن این اسم های جدید یه مدت همه میذارن بعد از مد میوفته اسمایی که ایشون انتخاب کردن اصیلن و شیک

افرین به سلیقشون

حتما باید دلوین و ماهلین و پناه و نفس باشه که همه میذارن؟

2740

ما یه فرهاد و فرناز داریم

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
میشه چندتا اسم بگی

ماهلین 

سلین 

هلن

نیلا 

نورا 

لنا 

اینا اسم های جدیدن و خوشگل کلی اسم دیگه هست تو نت بزنین

این سایت پایینی هم برو ببین کلی اسم هست 

https://nameniko.com/names/gender-girl

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
عزیزم اسم هایی که ایشون انتخاب کردن اتفاقا خیلی قشنگن این اسم های جدید یه مدت همه میذارن بعد از مد م ...

چی بگم عزیزم 

شهرزاد یکم اسم سنگینی هست واسه بچه ی الان 

سلایق متفاوته خب منم نظرمو گفتم

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم