2737
2739
عنوان

حباب🫧

| مشاهده متن کامل بحث + 6937 بازدید | 1098 پست
@اوج_آسمان     سلام شما خودتون گیف ها رو می سازین؟ با چه برنامه ای؟ استارتر سوال داشت ...

سلام عزیزم

نه این گیف های بوس و قلب و اینا رو که میفرستم از اینترنت دانلود میکنم آماده

ولی گیف های پروفایلم رو خودم میسازم بیشتر که اونم کار خاصی نداره😅

با این برنامه👇🏻

این برنامه عکس و ویدئو رو تبدیل به گیف میکنه

(از سایت فارسروید دانلود کردم)

@روبی_گیلمن    

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
سلام عزیزم  نه این گیف های بوس و قلب و اینا رو که میفرستم از اینترنت دانلود میکنم آماده ول ...

ممنون قشنگم💛

گیف بوس و قلبت کو 👩‍🦯چرا من ندیدم

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون قشنگم💛 گیف بوس و قلبت کو 👩‍🦯چرا من ندیدم

خواهش میکنم عزیزدل♥

منظورم ایناست خوشگلم👇🏻

اینا رو از نت میگیرم

از سایت های (tenor) فیل تر ه سایتش البته

و سایت (دلگرم) 

حالا تو چی میخوای بذاری بگو شاید تونستم بهت کمک کنم♥❤

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
2731
خواهش میکنم عزیزدل♥ منظورم ایناست خوشگلم👇🏻 اینا رو از نت میگیرم از سایت های (tenor) فیل تر ه سا ...

میتونم خودم تو برنامه گیف بسازم اینطوری بذارم؟

چه خوشجله🥲💛

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
سلام عزیزم  نه این گیف های بوس و قلب و اینا رو که میفرستم از اینترنت دانلود میکنم آماده ول ...

دانلود کردم

2740
ممنونم💛

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
امضات خیلی یی مفهوم و چرته و معلومه بچه ای که عکس کارتون تاپیک میزنی خاله جون 

چرا اینجوری صحبت میکنی؟؟؟ الان چون بزرگتری هنر کردی اینجوری مردم و تخریب میکنی

چشمانت تابستان اهواز بود‌ و☀️دل من پیکان بی کولر🔥😂
چطوری تو تاپیک گیف بذارم؟

این تاپیک زیر رو بخونین:

⬇️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12079643

سایت خرابه لینک ها آبی نمیشن:

🟩 روی لینک نگه دارین بعد بزنین بازکردن

یا

🟨 لینک رو کپی و توی مرورگرتون بازش کنین

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
چرا اینجوری صحبت میکنی؟؟؟ الان چون بزرگتری هنر کردی اینجوری مردم و تخریب میکنی

چند سالشه مگه؟👩‍🦯

حالش خوب نیس واقعا...

این تاپیک زیر رو بخونین: ⬇️ https://www.ninisite.com/discussion/topic/12079643 سایت خرابه لینک ...

ممنونم💛✨️

2706