2733
2734
عنوان

حباب🫧

| مشاهده متن کامل بحث + 6861 بازدید | 1095 پست

بعد کپی میگری ازشون و الصاق میزنی

اینطوری:

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
بعد کپی میگری ازشون و الصاق میزنی اینطوری:            

حالا که الصاق زدی یدونه بر میگردی عقب میتونی روش از ایموجی های کیبوردت بذاری

اینطوری:

😁😁😁😁😁😁😁😁😁

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@آب_آلبالو   سلااام👩‍🦯

مرررسی عشقم😍😍

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731
مرررسی عشقم😍😍

امتحان میکنیم

🩷🤣 😒😍🫠🩷 🫠  😀 😁   

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
امتحان میکنیم      🩷🤣  😒😍🫠🩷  🫠    😀  😁 & ...

شدددد😂 مرررسی🩷

امتحان میکنیم      🩷🤣  😒😍🫠🩷  🫠    😀  😁 & ...

عههه

2740
@آب_آلبالو   یاد گرفتی؟

اره فدات شم😍😘

تاپیکشو اونور قفل کرد نشد جواب بدم

اره فدات شم😍😘 تاپیکشو اونور قفل کرد نشد جواب بدم

نشییی❤️باش🥰🤩

خاک برسرم🤐🤐 تو اینجا چیکار میکنی😂😂

زیر نظر گرفتمت😐😎🤣🤣

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
2706