2733
2734
عنوان

حباب🫧

| مشاهده متن کامل بحث + 6861 بازدید | 1095 پست
بیا شوهرت😂😂

خدا وکیل مرسی  جیگر خودمه 😂😂🥲

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی اگه بمیرمم

فکرت نمیره از سرم🥹

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

زبونت میگه برو

چشمت بم میگه من نرم..

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2731

از همون موقع که تنت به تنم خورد🧸🍹

از همون موقع که تنت به تنم خورد🧸🍹

قلبمو گرفت،عقل از سرم برد🙃

🫠بم میگی برو ولی میخوای بمونم پیشتو

🫠بم میگی برو ولی میخوای بمونم پیشتو

🙃نگاهت میسوزونه منو،تنده آتیش تو

2738
تازه هیکل شو هم دید زدم🙄 لباس نداشت 😂😂🤣🤣

گفتم که خوش هیکله بیشعور 😂😂😂😂😂 حلالت باشه

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
من خیلی چشم چرونم😂😂

تنها نیستی 😂😂😂 بعضی ها اوفننن لامصب من عاشق هیکلی هام

تازه هیکل شو هم دید زدم🙄 لباس نداشت 😂😂🤣🤣

اینجا چیکار میکنی🤨😂😂😂

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
2706