2737
2739
عنوان

حباب🫧

| مشاهده متن کامل بحث + 6860 بازدید | 1095 پست
مسابقه چیه

پانتولینگ

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرکت کردی اونجا ؟؟ من دوست دارم مسابقشووو😁

چه مسابقه ایه مگه؟تو سایت؟

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2731
باشه موفق باشی❤️

قربونت همچنین 

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
شرکت کردی اونجا ؟؟ من دوست دارم مسابقشووو😁

نه بابا دارم نگاه میکنم 😂😂😂

2740
😂😂

من از اول که لیسانسه هارو گذاشت رو هوتن کراش داشتم همه مسخرم میکردن الان همونا عاشقش شدن😂

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمهههههه❤️🤤😎اولین باره انقد ذوق دارم فک کنم امسال برام ری....
نه شبکه سه ولی افراد عادی میرن گفتم شاید اونجا شرکت کرده جزو بازیکنا بوده.  پنجشنبه جمعه پخش می ...

👩‍🦯عه گلزار

مرسی زیبا🍭🧸

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
من از اول که لیسانسه هارو گذاشت رو هوتن کراش داشتم همه مسخرم میکردن الان همونا عاشقش شدن😂

منم از همون موقع داشتم میگفتم چطور دلشون میاد ردش کنن و میگفتم اگه میومد درخواست میداد خودم باهاش ازدواج میکردم بچه رو

2706