2737
2739
عنوان

حباب🫧

| مشاهده متن کامل بحث + 6860 بازدید | 1095 پست

من اصن ساخته بودم که روبانشو خودِ 🤬 بيای قیچی کنی...

تو کلی رنگ باهات بودش ولی فقط خواستی مشکی کنی

برو مشتی تو نزن اصن حرف عشق بیخودی

تو همش فرکانسمو زشت میکنی...

🥲چطور هم زخمی کنی هم روشو چنگ میزنیو بعدشم عشق میکنی؟خوب کجابود:) تو انقده بدی که چش میخوری...

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

من اصن ساخته بودم که روبانشو خودِ 🤬 بيای قیچی کنی...

تو کلی رنگ باهات بودش ولی فقط خواستی مشکی کنی

برو مشتی تو نزن اصن حرف عشق بیخودی

تو همش فرکانسمو زشت میکنی...

🥲چطور هم زخمی کنی هم روشو چنگ میزنیو بعدشم عشق میکنی؟خوب کجابود:) تو انقده بدی که چش میخوری...

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

@ازسارابپرس    

کنار پیامامون یدونه از اوناکه سیو میکنیم هست!پیاما کجا سیو میشن؟

هی

به نظرم ابراز علاقه از سمت دختر بعضی پسرا رو دچار توهم میکنه فقط...

2740

وات!

من چقد نازم لالالا ! به خودم مینازم لالالا !

وات!

من چقد نازم لالالا ! به خودم مینازم لالالا !

عزیزم بر فرض بچه هم باشه چرا باید بی دلیل اینجوری رفتار کنی مگه بهت آسیبی زده

عزیزم من ایشونو میسناسم با دوتا اکانت مختلف هی میخواد منو بد کنه تو نی نی سایت

ولی کاش بدونه که با این کارا خودشو خراب میکنه

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2706