2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده دارم گریه میکنم...

97 بازدید | 5 پست

با مامانم دعوام شد بخاطر داداشم روم تف انداخت دستشو گذاشته بود رو دهنم محکم خفه ام کنه 

داداشم که فحشای ناموسی میده عصبی شدم مامانم سر اون با من اینکارو کرد دارم از غصه میمیرم از بس گریه کردم 

نفسم کم میاد خسته شدم مگه چه گناهی کردم بخاطر اون باید اینجوری بشه 

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·

داداشت فحش داد بعد مامانت باتو دعوا کرد چقدر بدم میاد از پدرو مادر های که بین بچه هاشون فرق میزارن ناراحت نباش منم همینم یه بار وقتی ۱۴ سالم بود پدرم جلو پسر خاله ام منو زد ولی چه میشه کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چن سالتونه

من ۱۸ سالمه اون ۱۳

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·
2731
داداشت فحش داد بعد مامانت باتو دعوا کرد چقدر بدم میاد از پدرو مادر های که بین بچه هاشون فرق میزارن ن ...

دارم دق میکنم از ناراحتی 

مامانم فقط بخاطر این که صدای من بیرون رفت ابروش رفته  منو زده هیچ وقت کاراش یادم نمیره دارم دق میکنم