2737
2734
عنوان

سهم من از ۰۳/۲/۱ شد جدایی🥲 بیایید شات میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 44 پست
نه ب نظرم پسره پرو نیست  پسره شرایطش کاملا از اول مشخص بوده و خانوم میدونسته  دختری ک می ...

ولی بنظرم اسی پسره رو مجبور نکرد پسره قول ازدواج داد حالام ۴سال گذشته اسی هم میخاس فقط تکلیفشو بدونه ک کی میاد خاستگاری اما  معلومه اقا انق مغروره ک بهش  برخورد 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
کار داره تیپاکس کار میکنه  ولی بابام قبول نمیکنه احتمالا واسه همین جلو نیومد

🤔 خب گمونم حق داره

معجزه که نمیتونه بکنه

باباشم نداره که براش کار و کاسبی رابندازه

سومین کاربریم هست! 😑 ✌️کاربری دست دونفره، سیم کارت نداریم دیگه 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤔 خب گمونم حق داره معجزه که نمیتونه بکنه باباشم نداره که براش کار و کاسبی رابندازه

من از این ناراحت شدم که گفت بابام یه جا ردش کنن دوباره نمیره خواستگاری 

انگار که خودش دل نداره

2731

معمولا رابطه که طولانی بشه همچین مشکلاتی پیش میاد

اگر همدیگه رو میخواید منتظر نمونید همه چی درست بشه معجزه بشه شروع کنید باهم زندگی رو بسازید با هم کار کنید خانواده ها کمک کنن برید سر خونتون وگر نه با این شرایط اقتصادی خیلی سخته تامین کردن اولیات و ضروریات زندگی

خب این محبورش نمرده که پسره باهاش ازدواج کنه ولی وقتی تو رابطه ای و پسره اینطور شرایطی داره نه خودش ...

خب جدا بشه شیش ماه اول یک سال اول 

ن چهاررر سال واقعا 

چهار سال خیلیع 

بعد این ک شرایط زندگی کلا سخته دیگ پسرا خیلی دیر مستقل میشن سن جفتشون هم پایینه 

و این ک دیدم دیگ مثلا تو تاپیک ها در مورد پول و ایناست من چند بار خودم گفتم ک با پیر بی پول وارد رابطه شدن اشتباهه 

بعد میگن ک ن شما ها فکر میکنید پسره باید خرج بده در صورتی ک ن واقعا اگر مثل اسی وابسته شدی بدونی حداقل آینده مشترکی باهاش داری 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
الان کار داره ولی باب دل خانوادم نیست  البته اونم هیجوقت جلو نیومد ببینم مزه دهن خانوادم چیه&n ...

خب پس مشکلی نیست یکم صبوری میکردی

بلخره دوست داشتن و عشق هزینه هایی داره

اگر پیامی بهت داد میتونی بهش بگی من نگرانیمو فقط بیان کردم به عنوان ی دختر که تو بشی مرد آینده من ...قاعدتا اونم آدم بالغی باشه میفهمه اینارو

ایشاالا هرچی خیره همون برات بشه عزیزدلم

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  
من از این ناراحت شدم که گفت بابام یه جا ردش کنن دوباره نمیره خواستگاری  انگار که خودش دل نداره

خب حق بده عزیزم بهش

باباش با اون سن و سال مطیع پسرش که نیست

حق بده که کنترلی روش نداره

بنظر منم اگه میدونی بابات ج رد میده اصرار به خواستگاری نکن

سومین کاربریم هست! 😑 ✌️کاربری دست دونفره، سیم کارت نداریم دیگه 😐
2740
ولی بنظرم اسی پسره رو مجبور نکرد پسره قول ازدواج داد حالام ۴سال گذشته اسی هم میخاس فقط تکلیفشو بدونه ...

اسی هم اشتباه کرده 

چون باید از اولش فکر میکرد ب شرایط آقا 

و به نظرم پسره تا حدی درست میگه اگه اومد بکن خب کو شغلت 

کو زندگی کو سرمایه 

والا معلومه آدم خورد میشه 

آها خب پس اسی توهم ینت کمه حالا ۲۱ سال چه عجله ای داری 

هنوز ۴سال دیگه اینا میتونی ازدواج کنی 

دیگه اونم خودشو جم میکنه 

ولی الان دیگه بهش پیام نده وایستا خودش میاد

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

به نظرم جفت تون خیلی زوده واسه ازدواج تون

میگی خانواده ات هم راضی نیستن که

شما باید حمایت تمام قد خانواده تو داشته باشی

ایشونم که نه شرایط شو داشته و نه دلشو

فعلا داره پول جمع میکنه یجورایی هم حق داره 

به نظرم برو دنبال درست و یا کار و تا اطلاع ثانوی با هم ارتباط نداشته باشید

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
خب جدا بشه شیش ماه اول یک سال اول  ن چهاررر سال واقعا  چهار سال خیلیع  بعد این ک ش ...

آره واقعا سخته با پسر کم سن و سال وارد رابطه شدن.. ذیگه علاقس دیگه ایجاد میشه.. 

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
آره واقعا سخته با پسر کم سن و سال وارد رابطه شدن.. ذیگه علاقس دیگه ایجاد میشه.. 

برا همین میگن سن کم رابطه خوب نیست 

و اول فکر کنید با هر کس تو رابطه نرید 

برا همین میگن سن کم رابطه خوب نیست  و اول فکر کنید با هر کس تو رابطه نرید

ولی اگه واقعا عاشق هم باشن باز ۵سالم منتظر هم میمونن 

2706