2737
2739
عنوان

شوهرم ازم رابطه میخواد........

| مشاهده متن کامل بحث + 13415 بازدید | 159 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این نخواستنت از نظر شوهرت یعنی دلت جای دیگه ست

این رابطه دیگه خراب شده هیچ جوره نمیشه برش گردوند به روز اول 

شما بهتره جدا بشید از هم

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2731
کاش تاوان گناهم و خودم میدادم نه بچم    

جای ناراحتی خوشحال باش چوم رک بگم واقعا اون بچه آزار میدید تو اون خانواده و خوب شد که فوت کرد بدون درد فک کردی تو این دنیا و تو خونتون براش جای خوبی بود ؟

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
2738
بچه ها من میدونم کاملا مقصررم و حق با شوهرم بوده همه اینارو میدونم و بهش حق میدم مخصوصا ک ماها عرب ...

شاید میخواد دوباره حاملت کنه 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
کاش تاوان گناهم و خودم میدادم نه بچم    

اسی نمیدونم چقدر تاپیک هات درسته خواهر

ولی اگه واقعیه 

طبق گفته ی خودت اول خودت مقصر بودی اونم نه کم که خیلی

دوم اینکه وقتی شوهرت به اون بچه شک داشت اونم دختر بود بیچاره خیلی اذیت میشد واقعا دردناکه حرفم ولی اون بچه الان جاش خیلی بهتره تا اینکه می آیند تو این دنیا خدا دوباره بهت برش گرداندبعدش شما گفتی خونواده ت دوستت ندارن پس دیگه دست از این لج بازی های بچگانه ت بردار که شروع کننده خودت بودی

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
ببین گذشته ها گذشته الان بلند برو ی دوش بگیر همه چیزو فراموش کن خودتو برای اقات اماده کن دل اونم ...

خیلی لاغر شدم زیر چشمام گود افتاده زشت شدم  

دخترقشنگم ندیده از دستم رفتی...
2706