2737
2734
عنوان

شوهرم ازم رابطه میخواد........

| مشاهده متن کامل بحث + 13415 بازدید | 159 پست
بچه ها من میدونم کاملا مقصررم و حق با شوهرم بوده همه اینارو میدونم و بهش حق میدم مخصوصا ک ماها عرب ...

ببین زندگیتو از اینی که هست خرابترش نکن

همه جوانبو بسنج

اومدیم طلاقت داد میخوای چکار کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا تلفن چیه تو شوهر داری بلاکش میکردی تمام

والا الان تو صورتش نگا میکنه هم خیلیه

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂

اشتباه کردی دیگ کاریه که شده خوبه طلاقت نداده اگه مابودیم ...

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
2740

خداروشکرکه بخشیدت همیشه توفکرت بودم 

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

خب هردو مقصرین باید گذشته رو بذاری کنار میدونم با قصد پیش اون اقا نرفتی ولی به همسرت هم حق بده که ناراحت بشه چون به غیرتش برخورده کار ایشون فوق العاده بده منم مثل شما باردارم و همسرم زد تو گوشم میدونم چقدر حس بدیه شما الان هم بچتو از دست دادی روحیت و هورمونات بهم ریخته حتما از یه روانشناس کمک بگیر تا هم حالت بهتر بشه و زندگیت خرابتر نشه

2706