2733
2734
عنوان

شوهرم ازم رابطه میخواد........

13415 بازدید | 159 پست

بعد اتفاقاتی ک افتاد از چشمم افتاد

اگه نمیدونید لطفا تاپیک های قبل و بخونید

الان میگه س میخوام اما اصلا نمیتمونم باهاش باشم هیچ حسی تو رابطه ندارم چیکار کنم؟

ماجرا:من سر ی اشتباه رفتم دوست پسر سابقمو دیدم گفتم دست از سرم برداره مزاحمم نشه

همسرم متوجه شد بهم شک کرد گفت پس بچه هم مال من نیست و کتکم زد بچه سقط شد

حالا شوهرم بخشیدتم اما من نمیتونم ب خاطر مردن بچم ازش بگذرم و حسی بهش ندارم...

دخترقشنگم ندیده از دستم رفتی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هردو مقصرید یا مثل شوهرت ببخش واز اول ادامه بده یا طلاق بگیر

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2740

بخشیدت؟ مگه واقعا همچین کاری کرده بودی؟

طبیعیه حس و حالت 

معمولا بعد سقط خانوما خیلی از نظر روانی دچار بحران میشن 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

جفتتون اشتباه کردید به خاطر تلقینته اون  بچه هم که بهتر که افتاد چون نو اون خانواده و این پدر مادر نباید میومد قبول کن اشتباه کردی اون بچه بدبخت میشد راضی بودی؟؟؟

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
2706