2733
2739
عنوان

دعاکنین😭

104 بازدید | 14 پست

برای آبروم دعا کنین توروخدا بچه ها نیاز دارم به دعاهاتون 

آبروم در خطره برام صلوات بفرستین😭

چکار کنم ؟ چه سوره و دعا نمازی بخونم که اتفاقی برای آبروم نیوفته!😭

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین 

رو ختمشو از نت بگیر بخون

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دخترم به دستای ابفضل عباس رو وسته کن پیش مادرش مدام هم بگو ابولبنین دخیل م در مانده او زییلم تا ندهی مرادم دست از تو بر ندارم خیلی این ذکر حاجت میده دامم تکرار کن  حاجت  گرفتی سفرشو بنداز سفرش سبزه روز سه شنبه مرد هم ازش بخوره حتی بچه پسر خانمی که باره داره بچه اش پسر ه بخدا به یه سرطانی دادم شفا گرفت بخودش قسم مادر 

دخترم به دستای ابفضل عباس رو وسته کن پیش مادرش مدام هم بگو ابولبنین دخیل م در مانده او زییلم تا ندهی ...

چشم😭 تورو خدا شما هم برام دعا کنین خیلی نیاز دارم 😭🙏🏻

فقط ببخشید متوجه نشدم منظورتون از ( مرد پسر هم بخوره و .‌.. متوجه نشدم ) منظورتون هم مرد و هم پسر از سفرم بخورن و حتی زنی که بارداره و پچشم پسره باید از سفره بخوره؟ 

2738

نه عزیزم هیچکدام از اینا نیاید بخورن مادر جان انشالا بحق صورت سیلی خوردی حضرت رقیه چادر سوخته حضرت زینب رو قسم میدم که حفظ ابرروتو کنن بحق مولا یم علی که حاجت رو شی عزیزم سر بلند از این سختی عبور کنی امین

انشالا که با خبر خوش بیای مادر اگه پیش خدا قابل باشم دعات می کنم عزیزم به امید اون روز  که به ز ...

انشاالله چقدر شما خوش قلبین خدا حفظتون کنه 🥺

تمام کارم شده دعا و گریه الهی خدا صدای شمارو بشنوه آبرو داری کنه 😭

گفتین که ذکر حضرت ام البنین رو بگم میشه بگین به چه صورته؟ 

امولبنین دخیلم در ماندهو زییلم تا ندهی مرادم دست از تو برندارم بحق دستای الفضل عباس قسم مش بده مادر مدام راه میری هرکاری می کنی هی زمه زمش کن عزیزم انشالا بخق خودش پیر ورز میشی عزیزم دورت بگردم مادر

2706