2733
2734
عنوان

چرا مدارس کره انقد خشونت هس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 34 پست
نه واقعا از لحاظ خشونت تو مدرسه خداروشکر ما خیلی بهتریم از کشورای دیگه باید سریالاشونو ببینی اینا خ ...

من خوشبختانه یا متاسفانه سریال های ایرانی را فقط میبینم ....سریال هایی که معلوم نیس کارگردان به چه منظور تولید میکنه و ایا اون فیلمها را تو کشور خودشون هم پخش میکنن یا فقط به کشورهایی ک قصد تخریبش را دارن نشون میدن را هرگز نمیبینم....

خداروهم شکر میکنم که فضای مدارس ما خیلی بهتراز دیگرکشورهاس .....انشاالله ک همیشه بهتر و موفق ترباشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خوشبختانه یا متاسفانه سریال های ایرانی را فقط میبینم ....سریال هایی که معلوم نیس کارگردان به چه م ...

اونارو اره قبول دارم ولی این موردو سریالاشونو برا خودشون میسازن بیشتر جنبه اموزشی دارن که مثلا بچهاشون ازون کارا نکنن یا دست بردارن 

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2728
نه فقط کره اینجوره هزار تا سریالم راجبش ساختن ک فک نکنم تاثیری روشون داشته باشع😂  از مردمشون ...

من شنیدم از لحاظ بهداشتیم ضعیفن و به بهداشتشون اهمیت نمیدن جدا از اون مصاحبه یه زن آمریکاییو دیدم برام جالب بود رفت بود کره میگفت مردای اینجا انتظار دارن بری خودنشون برای کارای خاکبرسری....

تو بهتره اول یه نگاه به مدارس ایران بندازی

والا من حالا ک بزرگ شدم مدرسه نمیرم دلم میخواست یه قلدر به پستم میخورد تا حالیش کنم دنیا دس کیه

ولی من ندیدم با اینکه مدرسه دولتی و پایین شهر بودیم

تو کل دوران مدرسه قلدر به صورت مدارس کره ای ندیدم ک طرف از دستشون خودکشی کنخ

توی مدارس ایران ک بیشتره

بی ادب   

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740
نه واقعا از لحاظ خشونت تو مدرسه خداروشکر ما خیلی بهتریم از کشورای دیگه باید سریالاشونو ببینی اینا خ ...

البته فیلم با واقعیت فاصله دارد 

و برای جذاب شدن فیلم ها، آن طوری ساخته می شوند وگرنه جذابیتی برای دیدن وجود ندارد 

و نباید فکر کرد هر چی در فیلم ساخته می شود به شکل گسترده در آن کشور وجود دارد 

واقعا فاز بعضیارو نمیفهمم تو اومدی راجب کره صحبت میکنی میگن ایران بدتره😐انگار کره این😐😐 برین بلاگر نوا رو فالو کنین مهاجرت کرده کره همه چیزو میگه

میگه من سبزه ام خیلی هیت گرلتم اینجا که برو سفید کننده بزن یا موهام فره میگن لخت کن

حتی ی چندتا میله بود ازاونجا دخترا رد میشدن ببینن چقد لاغرن 

البته فیلم با واقعیت فاصله دارد  و برای جذاب شدن فیلم ها، آن طوری ساخته می شوند وگرنه جذابیتی ...

اره ولی اینارو از لحاظ جنبه اموزشی میسازن بلکه دست بردارن از کارشون

واقعا تو کشورشون این مشکل هست متاسفانه همه چیز اونطور که تو فضای مجازی زیبا و خوشبخت نشون میدن نیست

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
همه جای دنیا ادمها مثل همن ....باورت نمیشه .انقدر شباهت به کل دنیا داریم که نمیدونی .....حرفامون،دعو ...

اره دقیقا همه جا همه جور اتفاقاتی هست همه جا خوب و بد هست

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2706