2737
2734
عنوان

نمیدونم حکمت خدا از اینکه از این شوهر بهم بچه داد چی بود واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 60 پست
هاری داره ؟ نکنه دست بزن دااره

دست بزن که آره داره  اخلاق هم نداره اصلا حتی پسرم می‌ترسه ازش همش داد و بی داد تو هیچ کدوم مشکلات به درد ما نخورده

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب تو دوران نامزدی نفهمیدی اینجوریه؟

نه ولی بعدش خواستم جدا بشم گفت آدم شدم منم برگشتم  آنقدر پشیمونم که حد نداره

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
باید مراقبت میکردی  خودمم گرفتار بودم و توکل بخدا نگذاشتم بچه دار بشم

اصلا فکرش نمیکردم باردار بشم ۵ سال بود بدون هیچ جلوگیری اصلا حامله نمی‌شدم چون مشکل داشتم اصلا بخدا تو فکرم نمیگنجید

2740
الان باید کاری کرد اینکه گذشته چی بود و دنبال مقصر گشتن که مالی رو حل نمیکنه. مشاوره نمیاد؟ یا حرف ...

نه نمیاد  اصلا حرف بقیه براش مهم نیست اصلا 

از این اعصابم خرابه یه ذره بچه اش براش مهم نبود که بیاد بالا پیش بچه اش که نترسه اصلا من به درک یعنی یکم شعور پدری نداره

2706