2737
2734

منی که کیست داشتم و تنبلی تخمدان حتی تخمک  فعال نداشتم و فکر نمیکردم که حامله بشم بدون دوا دکتر دقیقا همون موقع ای که میخواستم طلاق بگیرم فهمیدم حامله ام ...شوهری که بگین یه ذره اخلاق نداره  مث سگه هاره و وحشیه بار اول اشتبا کردم نمیدونم چرا بار دوم تکرارش کردم 🙁

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

امروز بچمون بردیم دندون پزشکی میگم بیا همراهمون تنها بچه می‌ترسه یکی باید بگیرش میگه شما برین رفتیم بالا بچه گریه میکنه نمیزاره  هرچی به اون زنگ میزنم نمیاد اعصابم خراب کرد 

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مبارکه جانم 

اگه بفهمی چه شوهر گند اخلاقی دارم هرگز نمیگفتی مبارکه

نعوذبالله بچه رو خدا نداده عزیزم اونیکه پیشش خوابیدی داده.بعدشم شما که میدونستین قصدجدایی دارین بهتر نبود دوری می مردین

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
اگه بفهمی چه شوهر گند اخلاقی دارم هرگز نمیگفتی مبارکه

عزیزم شوهرت دست بزن داره درسته؟الان بارداری؟

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2706