2733
2734

برا معده میخورم برا چیا خوبه؟ 

احساس میکنم یبوستم داره خوب میشه

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای بابا ولی معدمو آروم کرد  فک میکردم هضم می‌کنه غذارو

منم میخوردم سالها قبل. چنان معده‌م بهش عادت کرده بود که اگه آب هم میخوردم بعدش باید از این شربت استفاده میکردم وگرنه معده درد امونم نمیداد. بعدها فهمیدم چقدر عوارض داره. خداروشکر من همون موقع که دیدم اذیتم روشمو تغییر دادم و برا معده‌م از عرق نعنا استفاده کردم. اوایل یه مقدار بیشتر طول می‌کشید تا درد معده‌م آروم بشه ولی به مرور هم گوارشم قوی شد و دیگه زود به زود معده درد نمیگرفتم. هم اینکه مثل همین شربت فورا جواب میداد. بعد از سالها هنوزم امکان نداره توی خونه‌م عرق نعنا نداشته باشم. 

منم میخوردم سالها قبل. چنان معده‌م بهش عادت کرده بود که اگه آب هم میخوردم بعدش باید از این شربت استف ...

پس نخورم اره شنیدم عرق نعنا خوبه 

یبوستم بهتر شده بود گفتم حتما برا همه چی خوبه

2738
نه نخور اصلا یبوست هم راحت درمان میشه. صبح ناشتا خاکشیر با آب گرم بخور. برا یبوست عالیه. 

میگم دیر هضم شدن باعث یبوست میشه؟

منظورت اینه که غذات سنگینه و دیر هضم میشه مثل فست فود یا معده‌ت ضعیفه دیر هضم میکنه؟ 

معدم ضعیفه 

خودمم خیلی لاغرم 

یبوست هم دارم 

الان این شربت خوردم احساس بهتری داشتم

پس نخورم اره شنیدم عرق نعنا خوبه  یبوستم بهتر شده بود گفتم حتما برا همه چی خوبه

زرد الو خشکو خیس کن بخور. پودر موسیلیوم فروت بی ضرر. صبحا ناشتا اب ولرم. خیار انجیر کیوی میوه سبزی زیاد. 

هیاهوی بسیار برای هیچ ....