2737
2739
عنوان

اطرافتون کسی دیدید که چشم برزخی داشته باشه ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 64 پست

بله من خودم تو مسجد فاطمیه رفتم پیشش دیدمش از حالاتش معلوم بود

💔تو قدر من ندانستی درون آب ماهی قدر دریا را کجا داند ، شکسته استخوان داند بهای مومیائی را 💔 دو صد من استخوان باید که صد من بار بردارد 💔 
بله ۱ نفر هست اما به صورت ژنتیکی اینطور بوده ازبچگی به منم ب سختی گفت 

خانوادش هم مثل خودشن؟

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله من خودم تو مسجد فاطمیه رفتم پیشش دیدمش از حالاتش معلوم بود

حالاتش چطوری بود؟

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
بیشتر به روح طرف برمیگرده صرفا پاکی ملاک نیست میتونید با پاکسازی چاکرا ها بازش کنید ولی اصلاااااا ...

فکر کنم منظور شما چشم سوم باشه درسته؟ 

اگر آره، چشم برزخی، معمولا دیدن چهره حیوانی و شیطانی انسان های به ظاهر انسان هست 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
2740
.  فکر کنم منظور شما چشم سوم باشه درسته؟  اگر آره، چشم برزخی، معمولا دیدن چهره حیوانی و ...

بله عزیزم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
خانوادش هم مثل خودشن؟

مثلا پدربزرگش اینطور بوده

دختر عمش هم کم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
مگه الکیه ک کسی اطرافش دیده باشه  یدونه اقای بهجت بودن و یکی دیگه از علما هستن فکر کنم اقای حس ...

آیت الله بهجت هم بعد مرگشون و اینا انگار بیشتر ازش گفته شد 

تازه اینا خیلی پیرو  و اینا داشتن دیگه یه چیزایی پی بردن ، خیلی ها هستن که کسی اصلا نمیشناسشون ، خودشون هم نمیگن که 

یکی از معلم های دبیرستان مون می گفت چهره پشت آدم ها رو می بینه و رفتار خاص خیلی خوبی هم داشت طوری که من حس آرامش ازش می گرفتم 

اما تردید دارم چون می گفت که می بینه 

اما به خاطر این که آرامش خاصی ازش می گرفتم به این تردیدم هم گاهی شک می کنم میگم شاي واقعا بنده خاص خدا بوده 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
حالاتش چطوری بود؟

نگاه به من کرد ترسید حالا همش سرش پائین بود به ندرت سرش بالا میوورد ولی تا مردم و می دید با حالات ترس سرش و عقب می برد چشماش یه جوری بود

💔تو قدر من ندانستی درون آب ماهی قدر دریا را کجا داند ، شکسته استخوان داند بهای مومیائی را 💔 دو صد من استخوان باید که صد من بار بردارد 💔 
بیشتر به روح طرف برمیگرده صرفا پاکی ملاک نیست میتونید با پاکسازی چاکرا ها بازش کنید ولی اصلاااااا ...

دقیقا همینطوره

روح باید به یه چیزی برسه که اینطور بشه ولی نمیدونم چه جوریه 

من اطرافم تو خانوادم و اقوامم چند نفر هستن

ولی نمیدونم میشه بهش گفت چشم برزخ یا چیزه دیگه ایه اسمش ولی خیلی چیزا میبینن البته نمیگن خیلیاشونو 

ولی یه سری چیزایی که میگن واقعین کاملا و من اعتقاد دارم بهش 

و به نظرم توی اینا  ژنتیکی هست

و چون ژنتیکی هست  من خودم از این بابت خیلی میترسم که اینجوری بشم چون اصلا دوست ندارم حس میکنم استرس ادم به شدت میره بالا

2706