2737
2739

افرادی که به این درجه میرسن خیلییی ایمان و اعتقادات خالص و پاکی دارن 😶 من شنیدم که میگن آیت الله بهجت چشم برزخی داشتن 😬😬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیشتر به روح طرف برمیگرده

صرفا پاکی ملاک نیست

میتونید با پاکسازی چاکرا ها بازش کنید

ولی اصلاااااا پیشنهاد نمیدم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
2740

مگه الکیه ک کسی اطرافش دیده باشه 

یدونه اقای بهجت بودن و یکی دیگه از علما هستن فکر کنم اقای حسن زاده آملی

درآغوشم بگیر و نجاتم بده، قاتلی به دنبال من است گاه ب گاه در آینه می بینمش 

بله ۱ نفر هست

اما به صورت ژنتیکی اینطور بوده ازبچگی

به منم ب سختی گفت 

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
کسی چشم برزخیم داشته باشه نمیاد علنا بگه

دقیقا نمیگن عموما بعد از مرگشون اسمشون بلند میشه و مردم تازه میشناسنشون ، خیلی ها که همیشه گمنام هستن 

بعد ولی اطرافیان و اینا یا افراد خیلی نزدیکشون از لحاظ دینی و اینا ممکنه یه چیزایی بفهمن ازشون 

2706