2737
2734

مثلا هر هفته که مبرم میگه دیگه بچه نیاز همین یکی بسه ...با اینکه نه کمک میکنه تو مسائل مالی نه کمک واسه بچه گرفتن..کلا هیچ نقشی نداره تو زندگیمون ولی خیلی واسش مهمه بچه نیاریم...همین اولی رو هم هر روز بهم میگفت نیار .دفعه بعد چی جوابشو بدم؟

خودم صلاح زندگیم رو میدونم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

نياز نيست جواب بدي هميشه ..

من مادر خواهر خودم هم بهم ميگن

جوابي نميدم..چون نيت بدي ندارن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو کاش یکی هم اینو به مادر شما می گفت

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2738

بگو زن و شوهر اگه بخوان بچه بیارن همه عالم بگن نیار بازم میارن 

اگرم بچه نخوان همه عالم بگن بچه دار بشید بچه نمیارن 

شما نمیخواد خیلی فکرت و درگیر بچه دوم ما بکنی یا میاریم یا نمیاریم

2706